اهمیت محتوای سایت نسبت به سئو
زمان کنونی: ۳-۶-۱۳۹۸, ۰۳:۰۱ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: zohreabri
آخرین ارسال: bhrprn
پاسخ:
بازدید: 1877

ارسال پاسخ 
اهمیت محتوای سایت نسبت به سئو
۸-۳۰-۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: اهمیت محتوای سایت نسبت به سئو
بسم الله الرحمن الرحیم
محتواهایی که در کنار خریدبک لینک برای شما لینک طبیعی می‌آورد
خرید بک لینک و محتوای طبیعی
برای دریافت لینک طبیعی بدون خرید بک لینکباید نکات سئو به‌خوبی رعایت شود وکاربران لینک شما را در سایت‌های خود به اشتراک بگذارند تا از این طریق بدون خرید بک لینک لینک طبیعی بیشتری به دست بیاورید.
با استفاده از روش‌هایی مثل خرید بک لینک ، می‌توانید برای مدتی توجهات را به سایت خود جلب کنیدولی به لطف گوگل پنگوئن، لینک‌های پولی هم در درازمدت شمارا نجات نخواهد داد. گوگل پنگوئن نام الگوریتم شرکت گوگل در رتبه‌بندی صفحات است که با سایت‌هایی که از تکنیک‌های کلاه‌سیاه مثل خرید بک لینک های نامعتبر برای افزایش لینک خود اقدام می‌کنند، مبارزه می‌کند.
راه‌ها و تاکتیک‌هایی برای افزایش لینک‌هایقانونی و طبیعی در سایت وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید صاحبان سایت‌ها را ترغیب کنید تا با میل و اراده خود به سایت شما لینک بدهند و هزینه‌ای را هم بابت خرید بک لینک از منابع نامعتبر پرداخت نکنید.
در این مطلب به بررسی روش‌هایی برای ارائهانواع محتوا برای جذب لینک طبیعی بدون خرید بک لینک می‌پردازیم و شما می‌توانید با استفاده از راهکارهایی که ارائه می‌شود می‌توانید لینک‌های طبیعی به دست بیاورید و خواهید دید که محتوای مناسب و توجه به اصول سئو چگونه میزان تبادل لینک و توجه به وب‌سایت شما را افزایش خواهد داد.
همچنین منظور از خرید بک لینک از یک بنردنبال کننده در یک سایت مرتبط تا یک پست ثابت بنری یا پست ثابت متنی در سایت های غیر مرتبط می باشد. بایت هزینه های بک لینک و نسبیت مفید به واقع بودن این مهم دست متخصصین ایران
تبلیغ
را باز بگذارید. در کمپینوبمستران ایران تبلیغ جایگاه متناسب بک لینک شما از قبل خالی شده است.
به‌عنوان‌مثال اگر وب‌سایتی در رابطه بابهینه‌سازی
سایت
یا سئو دارید می‌توانیدفهرستی از بهترین ابزارهای رایگان برای تحلیلگران ارائه دهید، و یا راه‌هایی برای بازاریابان اینترنتی ارائه دهید تا به آن‌ها نشان دهید چگونه مشتری به دستبیاورند.
در برخی از کسب‌وکارها موضوع کاملاً متفاوتاست، به‌عنوان‌مثال درزمینه ساخت خانه شما می‌توانید فهرستی از بهترین شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند را معرفی کنید و یا می‌توانید بهترین مکان‌ها برای ساخت خانه‌های کوچک را پیشنهاد کنید.
 در کنار خرید بک لینک اینفوگرافیک های قابل اشتراک‌گذاری تهیه کنید
عکس و تصویر همیشه باعث جذب مخاطب بیشترمی‌شود. بر اساس آمار، شرکت‌هایی که در ایمیل‌های تبلیغاتی خود از عکس و یا تصویر استفاده می‌کنند ۲۴ درصدبازدیدکننده بیشتری نسبت به شرکت‌هایی که از تصویر در ایمیل استفاده نمی‌کنند، دارند.
توییت هایی که تصویرهای جذاب دارند نسبتبه توییت های متنی،۱۸ درصدبیشتر کلیک می‌خورند،۸۹ درصداز افراد بیشتر به این توییت ها توجه می‌کنند و ۱۵۰ درصد
بیشتر
retweet می‌شود. پست‌های عکس‌دار فیس‌بوک ۲.۳ بار بیشتر از پست‌های بدون عکس لینک می‌شوند.
استفاده از اینفوگرافیک ها در طراحی سایت یکی از بهترین روش‌ها برای جذب مخاطب و لینک‌های طبیعی است. در اینفوگرافیک پیامی ساده بهمخاطب انتقال پیدا می‌کند که یکی از بهترین راه‌ها برای سرگرم کردن مخاطب است. اگر محتوای اینفوگرافیک شما ساده و قابل‌فهم باشد، افراد به‌راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و آن را در وب‌سایت‌های دیگر به اشترا می‌گذارند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پیام‌های این موضوع
RE: اهمیت محتوای سایت نسبت به سئو - bhrprn - ۸-۳۰-۱۳۹۶ ۰۲:۵۸ عصر

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

POWERED BY MyBB, © 1390-1398 گروه پیروان موعود
پشتیبانی و توسعه SaneCity