هر روز با یک فتوای جدید
زمان کنونی: ۲-۳۱-۱۳۹۷, ۰۲:۳۷ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdy30na
آخرین ارسال: mahdy30na
پاسخ: 79
بازدید: 52049

ارسال پاسخ 
هر روز با یک فتوای جدید
۲-۱۳-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #1
...... هر روز با یک فتوای جدید
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
تصمیم گرفتم در این پست هر چند روز یکی از فتواهایی که این مفتی های وهابی داده رو برای شما دوستان قرار بدم تا کمی با نوع فتواهایی که میدن بیشتر اشنا بشین( البته اشنا هستین اشناتر بشین)
برای شروع :
استفتاء:wow:
بیست سال پیش با دختر خاله خود ازدواج کردم و اکنون چهار فرزند دارم. به تازگى متوجه شدم در دوران کودکى، بینى دختر خاله‏ام کیپ مى‏شود و به رسم سنت قدیمى، مادرم قطره‏اى از شیر خود را در بینى او مى‏چکاند. آیا این مسأله در روابط زناشویى ما مشکلى ایجاد مى‏کند؟:biggrin:

فتوا
بنا بر نظر فقهای حنفی، خاک بر سرت شده است و دودمانت بر باد.
همان یک قطره باعث محرمیت شما شده و تو و دختر خاله‏ات، خواهر و برادر رضاعى هستید و نمى‏توانید روابط زناشویى داشته باشید.:shad::shad::shad::shad::shad:

منبع فتوا
فاذا وصل اللبن الى الجوف بالصب فى الخلق او بالصب فى الانف ترتب علیه التحریم، سواء کان قلیلا او کثیرا.
عبدالرحمن الجزیرى، الفقه على المذاهب الاربعة، ج 4، ص 254

امضای mahdy30na
[تصویر:  do.php?img=4182]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط meraj1404 ، Fateme135 ، alone1992 ، zahraaa ، mahdi_t ، PeYROVaN ، 786taha ، ANTI MASON ، neturei karta ، راکعه ، تمام سایبری ، antisatanism ، منتظر موعود ، MYNK ، MoBaReZ ، شقایق ، ستاره سهیل ، حق باور ، zmkawsar
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
۲-۲۸-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #11
RE: هر روز با یک فتوای جدید
آبجی از احمق هم احمقترن اینا بخدا

بخدا من اگ زبونم لال وهابی بودم:wow::slap110!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! وقتی میدیدم مفتیمون داره این چرندیات رو میگه پا میشدم صندلی رو میکوبیدم توو کلش

خدا یا 100000000000000مرتبه شکرت که شیعه زاده هستیم و عقل داریم

من رفتم 2رکعت نماز شکر بخونم:gol:

امضای softwar officer
ربنا آتنا کربلا ...
واجعل مماتی فی العاشورا ...
روحـــــی لک الفــــــدا یا مــــولا ...
حُـــــــــــــــســــــــــــــــین

[تصویر:  do.php?img=1744]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط 786taha ، alone1992 ، meraj1404 ، Fateme135 ، mahdy30na
۲-۲۸-۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲۸-۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ عصر، توسط mahdy30na.)
ارسال: #12
بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان اینو داشته باشین تا یکم روحیه بگیرین
ابن تیمیه: شستن گوشت بدعت است، چنانکه اصحاب پیامبر رضوان الله علیهم در عهد پیامبر(ص) گوشت را بدون شستن می پختند و می خوردند.
فصل :

أکل الشوی والشریح جائز سواء غسل اللحم أو لم یغسل بل غسل لحم الذبیحة بدعة فما زال الصحابة رضی الله عنهم على عهد النبی یأخذون اللحم فیطبخونه ویأکلونه بغیر غسله.

خوردن آب گوشت، و گوشت تکه شده جایز است؛ چه گوشت را (قبل از پختن) شسته باشند یا نه؛ بلکه شستن گوشت حیوان ذبح شده، بدعت است؛ چرا که صحابه در زمان پیامبر (ص) گوشت را می‌گرفتند، می‌پختیند و می‌خوردند، بدون این که آن را بشویند.

ابن تیمیه الحرانی الحنبلی، ابوالعباس أحمد عبد الحلیم (متوفای 728 هـ)، کتب ورسائل وفتاوی شیخ الإسلام ابن تیمیة، ج 21، ص 522، تحقیق: عبد الرحمن بن محمد بن قاسم العاصمی النجدی، ناشر: مکتبة ابن تیمیة، الطبعة: الثانیة.

سفارینی حنبلی، نیز همین فتوا را در کتاب غذا الألباب از ابن تیمیه نقل کرده است:

وَسَأَلَهُ - یَعْنِی الْإِمَامَ أَحْمَدَ - رَضِیَ اللَّهُ عَنْهُ أَبُو الْحَارِثِ عَنْ اللَّحْمِ یُشْتَرَى مِنْ الْقَصَّابِ ، قَالَ : یُغْسَلُ ، وَقَالَ شَیْخُنَا یَعْنِی شَیْخَ الْإِسْلَامِ : بِدْعَةٌ ، یَعْنِی غَسْلَ اللَّحْمِ .

أبوحارث از امام احمد بن حنبل در باره گوشتی که از قصاب خریده می‌شود، سؤال کرد، گفت: شسته می‌شود، امام شیخ ما ؛ یعی شیخ الإسلام (ابن تیمیه) گفته است که این کار ؛ یعنی شستن گوشت بدعت است.

السفارینی الحنبلی ، محمد بن أحمد بن سالم (متوفاى1188هـ)، غذاء الألباب شرح منظومة الأداب ، ج 2، ص 135، تحقیق : محمد عبد العزیز الخالدی ، ناشر : دار الکتب العلمیةـ بیروت ، الطبعة : الثانیة ، 1423هـ ـ 2002م

یا حق

این داستان ادامه دارد...:biggrin:

امضای mahdy30na
 سپاس شده توسط 786taha ، meraj1404 ، softwar officer ، mahdi_t ، MAHSHID
۲-۲۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #13
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

برادر مهدی سینای عزیز این رو از من نشنیده بگیرید قصد توهین به کسی ندارما اما این واقعیت هست این تاپیک رو با تاپیک طنز ادغام کنید بخنند دوستان روحیه داشته باشند:biggrin:

درکنار هر فتوا وهابی یه فتوای شیعه هم بزارید تا طرف تصمیم بگیره و حق رو از باطل جدا کنه که به نظر من اگر این حرکت رو در تالار اجرا کنیم وهابیت رو له کردید

درپناه الله

یاحق

امضای PeYROVaN
فلقٍ ناس کــلیــد نــصـر(ظهور)است...

ما می خواهیم علی اکبر های امام زمانمان باشیم...
 سپاس شده توسط softwar officer ، 786taha ، mahdi_t ، MAHSHID ، mahdy30na
۲-۳۰-۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #14
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
جهت شادشدن  دل دوستان:tv:

:woot:ازدواج با زنان شیعه ی رافضی و بهایی حرام است :woot:
وی در خطبه ی روز جمعه ی خود در مسجد "التابعین" قاهره با آوردن نام مذهب حقه ی تشیع در کنار بهائیت، اظهار داشت: ازدواج با زنان شیعه ی رافضی و بهایی حرام است زیرا همگی کافر و بودایی هستند؛ اما ازدواج با زنان اهل کتاب خواه یهودی یا مسیحی جایز است! وی این اظهارات خود را هنگام بحث و توضیح انواع ازدواج های حرام بیان داشت.
[تصویر:  abubakr-hanbali01.jpg]

"ابوبکر الحنبلي" یکی از اعضای شورای موسوم به "شورای علمای مصر" در یک سخنرانی ، ازدواج با زنان شیعه را حرام اعلام کرد و افزود: زن شیعه کافر و چون یک بودایی است.
وی در خطبه ی روز جمعه ی خود در مسجد "التابعین" قاهره به آوردن نام مذهب حقه ی تشیع د رکنار بهائیت، اظهار داشت: ازدواج با زنان شیعه ی رافضی و بهایی حرام است زیرا همگی کافر و بودایی هستند؛ اما ازدواج با زنان اهل کتاب خواه یهودی یا مسیحی جایز است! وی این اظهارات خود را هنگام بحث و توضیح انواع ازدواج های حرام بیان داشت.
گفتنی است شیعه هراسی در مصر مدتی است به اوج خود رسیده است به نحوی که چندی پیش "محمود حامد" سخنگوی جریان جوانان شیعی مصر طی سخنانی ضمن محکوم کردن افزایش حملات به تشیع در این کشور اعلام کرد: عامل این گونه حملات و سازماندهی به آنان فقط سلفی ها هستند، وی افزود: سلفی ها چون عروسکی در دست سعودی هستند و مذهب وهابی سعودی را در مصر پیاده کرده و طبق آن عمل می کنند، و این موضوع را در سرکوب شیعیان به خوبی به نمایش گذاشته اند.
در همین راستا "نوار عثمان " از فعالان سیاسی مصر در سخنانی می گوید:" سال های سال است که شیعیان در این کشور رفت و آمد می کنند و هیچ مشکلی هم پیش نیاورده اند اما حالا که افراطیون سلفی در رأس امور مصر قرار گرفته اند، شیعیان به یکباره مشکل ساز شده اند! به نظر من چنین ادعایی اصلاً منطقی نیست...

همه ی فتواهاشونم انگاری درمورد ماخانومای بیچاره س...:wow:
خدایااین امت دل شاد کنو ازمانگیر.....آمیییییییییییین

منبع :سبطین...
یاحق

امضای Fateme135
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
 سپاس شده توسط بصیر ، softwar officer ، mahdy30na ، zahraaa ، 786taha ، faateme-313 ، MAHSHID ، mahdi_t
۳-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #15
یا اباالفضل!!:wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow:

امضای faateme-313
[تصویر:  do.php?img=2489]
 سپاس شده توسط softwar officer ، MAHSHID ، zahraaa ، PeYROVaN ، mahdy30na
۳-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #16
(۳-۱-۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ صبح)APPeaRaNCe-313 نوشته شده توسط:  یا اباالفضل!!:wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow:
از ابالفضل هم فرا تـــــــــــــــــــــــــر

ی سوالی واسم پیش اومده

اینا اصن آی کیو دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wow:

شرح حال وهابی ها

:l-arrow: :divoneh:

امضای softwar officer
ربنا آتنا کربلا ...

سپاس شده توسط Fateme135 ، MAHSHID ، zahraaa ، mahdy30na
۳-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #17
«بسم الله الرحمن الرحیم»
سلام

یکی از مفتیان سعودی به نام ” شیخ علی الربیعی” که یدی طولانی در فتواهای عجیب دارد، در فتوایی که بر صفحه ی شخصی خود در “تویتر” گذاشته می گوید: هیچ مقامی با مقام معاویه برابری نمیکند !!!!
شیخ الربیعی اعلام کرده است : مکان معاویه (خداوند از او راضی باشد) که شیعه او را فحش و لعن میکند در بهشت است وهیچ مقامی با مقام معاویه برابری نمیکند به جز مقام رسول خدا و اگر حضرت محمد پیامبر نبود ، بدون شک بهترین خلق خدا معاویه می بود!!!!!

منبع : رهبران شیعه

امضای 786taha
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد
واخرتابع له علی ذلک
 اللهم العن جبت والطاغوت
 سپاس شده توسط zahraaa ، Fateme135 ، mahdy30na
۳-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ عصر، توسط تمام سایبری.)
ارسال: #18
الان من ی چی بگم جناب فرمانده ارتباطات میگن پاک کنم و رعایت اهل ... رو کنم!اوووووف آخه چی بگم من؟آقا من میزارم بعدا پاکش کنید اما خواهش بزارید بگم:
*آن ساعتی که خالق منان گلم سرشت/برروی قلب وسينه من ياعلی نوشت/ ... بگفت مگر که ... اهل دوزخ است؟/گفتم زرشك،پ ن پ ميرود بهشت؟
صلوات:amo: :bad11
خدایی وصف حال این تاپیک و بخصوص پست 786taha بود!شرمنده قانون شکنی کردم اما اگر نمیگفتم مجبور بودم کله مبارکو بکوبم ب بالشم:nish:

امضای softwar officer
ربنا آتنا کربلا ...

سپاس شده توسط mahdi_t ، zahraaa ، 786taha ، ANTI MASON ، mahdy30na
۳-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ صبح
ارسال: #19
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بسی شاد شدیم این استدلال ها و سندهاشون واقعا جالب و مزحک هست به امید اینکه با معاویه و بقیه بچه های بالای خودشون در قیامت همنشین شن و محشور باشد که اجر این مدت قتل و جنایات کثیفشان باشد دی:
یاحق

امضای ANTI MASON
[تصویر:  do.php?img=2447]
 سپاس شده توسط 786taha ، zahraaa ، PeYROVaN ، mahdy30na
۳-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #20
بسم الله الرحمن الرحیم
بازهم از توحيد ومعرفي خدا از فرمايشات جناب بن باز بشنويد که مي گويد:
عقيده اهل سنت و جماعت اين است که خدا بر عرش قرار دارد و داخل در عالم نيست بلکه جدا از دنيا و موجودات است و بر همه چيز آگاه است و بر همه مخلوقات برتر و بالاتر است و دليل بر بالا بودنش نزول قرآن از اوست که نزول هم نيست مگر از بالا.
" اوج فهم و درک رو از این مفتی اعظم یاد بگیرن بعضیا"

آيا از مجموعه اين سخنان خداي داراي ابعاد و صاحب مکان چيز ديگري فهميده مي شود؟
و آيا استواء بر عرش به اين معني است که در نقطه اي خاص صندلي و جايگاهي مخصوص وجود دارد و خداوند بر آن تکيه زده است؟
تعجب نکنيد اين نتيجه ناتواني آنان در توجيه و تفسير آيات و رواياتي است که در آن سخن از دست و پا و چشم و گوش و غير آ ن براي خداوند است.

عرش کنايه از قدرت و مظهر سلطه او بر عالم است چنانکه خود فرمود «وسع کرسيه السموات والارض» او خارج از اشياء است و از جنس موجودات مادي نيست ولي در همه جا با آنها است و اين احاطه احاطه علم و قدرت است ، پس بيقين از درک مفهوم عرش و کرسي عاجز شده اند.
ایشون این فتوا ها رو میدن ببینین
[تصویر:  232116.jpg]
بسی برای شادی و روحیه بخشی چند بار این پست ها رو بخونین و یکم بوغ برای این شجره ملعونه بفرستین

امضای mahdy30na
 سپاس شده توسط PeYROVaN ، ANTI MASON
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان