*تاپیک جامع صلوات برای ظهور حضرت حجت.عج*)
زمان کنونی: ۴-۴-۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: faateme-313
آخرین ارسال: مسجد عشاق
پاسخ: 348
بازدید: 178398

ارسال پاسخ 
۶-۱۳-۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۸-۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ صبح، توسط faateme-313.)
ارسال: #1
با عرض سلام و ارادت خدمت کاربران محترم تالار زمینه سازان ظهور:

هدف از ایجاد این تاپیک ایجاد یک موضوع مستمر و فعال در اهدا صلوات های شما عزیزان به پیشگاه حضرت حق تعالی
به منظور ایجاد گشایش در ظهور حضرت حجت.عجل الله تعالی فرجه الشریف.، می
باشد که امیدواریم با استقبال شما عزیزان ،مواجه شود.

چند نکته را هم یاد آور شوم که:
1.تعداد صلوات های اهدایی شما بستگی به خود شما دارد!

2.تمامی صلوات ها با نیت قلبی ظهور باشد(بدون حاجات شخصی!)

3.تمامی صلواتهای شما چون با نیت ظهور هست باید با و عجل فرجهم همراه باشد.

================================================
شروع طرح :امروز با 110صلوات.هدیه برای ظهور مولا.

***اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***

امضای faateme-313
[تصویر:  do.php?img=2489]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط سامیه ، younes76 ، PeYROVaN ، Fateme135 ، sarbaze mahdi ، حامد ، یاران ، پارشمینه ، mahdy30na ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، شیدا ، امیرحسین ، تمام سایبری ، نازنین زهرا ، Genius 121 ، انسیه ، zmkawsar ، ANTI MASON ، antisatanism ، MYNK ، منتظر موعود ، Dr.nilofar ، AhmadReza ، IRAN ، شقایق ، حق باور ، sahel ، خادم المهدی عج ، mortozpasha ، مسجد عشاق
۶-۱۳-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #2
RE: ویژه نامه:بچه ها بیاین تو کارتون دارم!(*تاپیک جامع صلوات برای ظهور حضرت حجت.عج*)
بسم الله الرحمن الرحیم
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
سلام
با تشکر از طرحتون بنده 300 صلوات هدیه کردم به اقا
ومن الله توفیق

امضای PeYROVaN
فلقٍ ناس کــلیــد نــصـر(ظهور)است...

ما می خواهیم علی اکبر های امام زمانمان باشیم...
 سپاس شده توسط سامیه ، faateme-313 ، حامد ، یاران ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، شقایق ، mortozpasha ، مسجد عشاق
۶-۱۳-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #3
RE: ویژه نامه:بچه ها بیاین تو کارتون دارم!(*تاپیک جامع صلوات برای ظهور حضرت حجت.عج*)
طرح خوبیه فاطمه جان.

یه پیشنهاد می خواستم بدم به جز طرح صلوات یه طرحی داخل سایت راه بندازیم باهمین موضوع ((ظهورامام زمان(عج)))یعنی بیایم ادعیه ای که می دونیم باخوندنش

میتونیم حاجت ازخدابگیریم که درروایات هم درموردش بحث شده استفاده کنیم میتونیم یه طرح هفته ای راه بندازیم البته باحضور اونایی که دوست دارن مثلا قراربذاریم که در

انتهای روزپنج شنبه ی این هفته سر یه ساعت خاصی یه دعایی و به نیت ظهور ایشون بخونیم((همه باهم)) من چون دریک سایت دیگه عضوم این طرح پیاده میشه مثلا

قرارگذاشتیم که سه شب پشت سرهم دعای مجیر روراس یه ساعت خاصی بخونیم برای رفع حاجات بچه هایی که تواون سایت عضو بودن به نظرم چیز خوبیه به شرطی

که روش کاربشه.

امضای Fateme135
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط faateme-313 ، سامیه ، حامد ، یاران ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، شقایق ، mortozpasha
۶-۱۳-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #4
(۶-۱۳-۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ صبح)313 نوشته شده توسط:  طرح خوبیه فاطمه جان.

یه پیشنهاد می خواستم بدم به جز طرح صلوات یه طرحی داخل سایت راه بندازیم باهمین موضوع ((ظهورامام زمان(عج)))یعنی بیایم ادعیه ای که می دونیم باخوندنش

میتونیم حاجت ازخدابگیریم که درروایات هم درموردش بحث شده استفاده کنیم میتونیم یه طرح هفته ای راه بندازیم البته باحضور اونایی که دوست دارن مثلا قراربذاریم که در

انتهای روزپنج شنبه ی این هفته سر یه ساعت خاصی یه دعایی و به نیت ظهور ایشون بخونیم((همه باهم)) من چون دریک سایت دیگه عضوم این طرح پیاده میشه مثلا

قرارگذاشتیم که سه شب پشت سرهم دعای مجیر روراس یه ساعت خاصی بخونیم برای رفع حاجات بچه هایی که تواون سایت عضو بودن به نظرم چیز خوبیه به شرطی

که روش کاربشه.

بدون معطلی خودتون طرحتون رو راه اندازی کنید!

امضای faateme-313
 سپاس شده توسط Fateme135 ، PeYROVaN ، حامد ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، mortozpasha
۶-۱۳-۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #5
بسم الله الرحمن الرحیم
ممنون از طرح خوبتون.بنده500تا صلوات شروع کردم.
اللهم عج الولیک الفرج
 سپاس شده توسط PeYROVaN ، faateme-313 ، حامد ، یاران ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، mortozpasha
۶-۱۳-۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۱۳-۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ عصر، توسط یاران.)
ارسال: #6
سلام، سهم منم 500 صلوات از پیشنهادتون ممنون

ببخشید این طرح روزانه ست

امضای یاران
[تصویر:  6d8545daa42d.jpg]
 سپاس شده توسط faateme-313 ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، mortozpasha
۶-۱۳-۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۱۳-۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ عصر، توسط faateme-313.)
ارسال: #7
(۶-۱۳-۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ عصر)یاران نوشته شده توسط:  سلام، سهم منم 500 صلوات از پیشنهادتون ممنون

ببخشید این طرح روزانه ست
هرکسی در طول روز،در طول شب،در طول ماه،در هر طولی که خواست(!) میتونه صلوات هاش رو با اون نیتی که گفتم اهدا کنه.

امضای faateme-313
 سپاس شده توسط یاران ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، mortozpasha
۶-۱۳-۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #8
منم 313تاصلوات به تعداد یاران مولا انشاالله می فرستم.

امضای Fateme135
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
 سپاس شده توسط faateme-313 ، sarbaze mahdi ، PeYROVaN ، mahdy30na ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، mortozpasha
۱۱-۲۶-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #9
هرچقدر بتوانم امشب.......
***اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***

امضای faateme-313
 سپاس شده توسط PeYROVaN ، mahdy30na ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، mohebi ، mortozpasha
۱۱-۲۶-۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #10
من ندیده بودم این تاپیکو،خوب شد ریکاوری کردی تا ماها هم ببینیم.منم هرقدر ک تونستم

امضای softwar officer
ربنا آتنا کربلا ...
واجعل مماتی فی العاشورا ...
روحـــــی لک الفــــــدا یا مــــولا ...
حُـــــــــــــــســــــــــــــــین

[تصویر:  do.php?img=1744]
 سپاس شده توسط mahdy30na ، faateme-313 ، aboutorab ، meraj1404 ، farzaneh ، شیدا ، mortozpasha
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان