خیلی جدی بابچه های مهدوی...!
زمان کنونی: ۱۲-۸-۱۳۹۸, ۰۴:۳۸ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Fateme135
آخرین ارسال: ANTI MASON
پاسخ: 29
بازدید: 21008

موضوع بسته شده 
۴-۲۶-۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۲۶-۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ عصر، توسط Fateme135.)
ارسال: #1
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

اول ازهمه بگم همتون باید این تایپیکو تااخربخونید...باید!!!!

چند شب پیش وقتی داشتم توسایت خودمون یکی ازتایپیکارومی خوندم،یه

مطلب برام جالب بود...نحوه ی استقبال دوستان ازاون تایپیک.

خب مسلماخیلی مسئله ی خاصی نیست ویابهتره بگم اصلا خاص نیست...

ولی تواون گیرودار مسئله ی مهمی ذهنمو به خودش جلب کرد...

الان میخوام یه سوال ازهمه مون بپرسم...خودم هم مخاطب خودمم...مابرای

چی الان اینجاهستیم؟؟؟

چرااومدیم تواین فضای مهدوی داریم فعالیت میکنیم؟؟؟

انگیزه ی ما،بهونه ی ماچی بوده؟؟؟

مگه غیرازاینه که مهدوی بودن وزنده نگه داشتن فرهنگ انتظار،دغدغه ی ذهنی

مابوده؟؟؟

غیرازاینه؟؟؟

شعارهم ندیم دیگه...خیلی راحت باهم حرف بزنیم...غیرازاینه که اینجاجمع

شدیم تافعالیت مهدوی کنیم...

پس چرا حضورمون اونطورکه باید وشاید توتایپیکهای مهدوی فعال نیست...خیلی

بحث برانگیزه ها...مابه اسم امام زمان ومهدویت اومدیم اینجاولی حضورمون،یه

حضورفعال مهدوی نیست...

اگه حرف منو قبول ندارید ،بهتره یه نگاه به هرکدوم این لینکا بندازید...

اولیش:

یه نگاه به این تایپیک بندازید...چندنفرتشکرکردن ازش؟؟؟؟

قبول ندارید حرف بنده رو...
دومیش:

نظرتون درمورد این تایپیک چیه؟؟؟یه نگاه به این هم بندازید...

زیاده ها...تادلتون بخواد...

سومیش:

طرح بزرگ مهدویت

نگاه کنید...نظرتونوبدید...چقدرمشارکت گروهی داشته این

تایپیک؟؟؟چقدرمشتاق داشته؟؟؟

هیچی...

بعدیش:

اصلا تابه حال این تایپیکو خوندید؟

خیلی درده ها....چند تاسپاس داشته؟؟؟؟

پنجمیش:

همین امروز زده شده...خبرداریم که....!!!

بعدی:

لینکاخیلی زیاده...خیلی...
چندتادیگه هم میذارم....دوست داشتین یه سرک بکشید بهشون ببینید چه خبره!!!

اینا فقط وفقط بخش کوچیکی ازتایپیکای مهدویه که درجهت خاک خوردن داره

ازشون استفاده میشه...

دریغ ازیه نظر تواین تایپکها...دریغ ازیه حضورفعال وشاداب تو این مباحث...

واقعا حق یه سایت مهدوی داره ادامیشه؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا اینو ببینید:

هیچ نظرخاصی نسبت به این تایپیک ندارم...بد برداشت نکنید...میخوام

حضورخودمونو ببینیم تواین تایپیک؟؟؟

چندتاصفحه خورده؟؟؟

چقدرمشارکت بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قضاوت باخودمون........!!!!!!!!

ایکاش اینقدرکه وقت میذاریم برای اظهارنظرتواین تایپیکها به ارسالهای مهدوی

هم بیشتربپردازیم...

باهممون هستم..اول ازهمه هم به خودم....!

هرکسی نقدی،چیزی،صحبتی داره بگه...آمادگی پاسخگویی رودارم...

یاحق

امضای Fateme135
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط حامان ، neturei karta ، شیدا ، تمام سایبری ، ghazaleh ، mahdi_t ، zahraaa ، امیرحسین ، Genius 121 ، MaTeY ، منم گدای فاطمه... ، CRYSIS ، ANTI MASON ، ANSARO MAHDI ، mahdy30na ، دختر چادری ، softwar officer ، منتظر موعود ، PeYROVaN
۴-۲۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #2
RE: خیلی جدی بابچه های مهدوی...!
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.......

بانظر ناظر محترم کاملا موافقم ب شدت.............

چرا موضوع هایی که با  عنوان ظهور...مهدوییت...آخرالزمان...ایجاد میشه و که دقیقا رابطه ی مستقیمی با امام زمان (عج) داره اینگونه مورد کم لطفی و بی توجهی خیلی هامون قرار میگیره...

حالا یه پست و تایپیکی راجب طنز...لطیفه....متفرقه و یا هر پست دیگه ای که هیچ ربطی به ظهور آقا امام زمان ندارند این همه سپاس و نظر و عقیده راجبشونه......نمیگم این مطالب نباشه اما هدف یادمون رفته واقعا........

من از تمام عزیزانی که این تایپیکو میخونن در خواست دارم تو رفتارمون.....خودمم میگم ...تغیراتی ایجاد بشه......

واسه چی اومدیم اینجا؟واسه طنز؟؟؟؟؟؟واسه ی چی؟؟؟؟؟؟

واقعا خنده داره......یه انجمن مهدوی تو آخرین ارسال هاش شاید به زور یه پست مهدوی باشه.........
اونوقت همون یه پست هم بدون نظر باقی میمونه.........

امیدوارم به خودمون بیایم و به پست های مهدوی اهمیت خیلی خیلی بیشتری بدیم تا بقیه موضوع ها.....

با تشکر از ناظر .........

یاعلی

امضای حامان
[تصویر:  do.php?img=90]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Fateme135 ، neturei karta ، شیدا ، تمام سایبری ، ghazaleh ، mahdi_t ، zahraaa ، امیرحسین ، Genius 121 ، ANTI MASON ، منتظر موعود ، PeYROVaN
۴-۲۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #3
بسم الله الرحمن الرحیم

اجی دستت دردنکنه....راستش من خودم خیلی وقت بود(شاید یکی دوتا از بچه هام در جریان باشن) میخواسم یه تاپیک بزن و یکم نقد و اینا بگم ...اما گفتم حالا دوباره میان و یا منشوری میکنن یا کلا ادمو از گفتن پشیمون( منظورم هم خود شما نیستیاااا....هرکسی)

میدونین چرا؟البته این نظرمنه ...من خودم رو دارم میگم...شاید بقیه این طور نباشن
خو شما یه نگاه بندازین الان همین چندتا لینکی که گذاشته شده، فونتش؟ رنگش؟ ریزی و درشتی؟ برمیدارن یه متن طولاااااااااااااااااااااانی رو کپی پیست میکنن ، هم ریزه هم سیاهه....!
منکه به شخصه حتی اگ موضوعشم برام جالب باشه تا میبینم این مدلیه نخونده میبندمش!!!
اخه باید جوری باشه ک ادم جذبش بشه؟؟؟
بعدشم من خودم از مطالب طولانی مخصوصا کپی پیست شده خوشم نمیاد...اقا میخای بزاری هم حداقل یا خلاصشو اینجا بزار بعد لینک بده ...یا ....والا

درضمن من یچیزی میگم خواهشا نه فکر کنید که اسپمه نه بدتون بیاد...این چه قانونیه که تا تو یه پستی حرف میزنی حالا یکم از هدف اون تاپیک خارج شده زودی حذف میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر نمیکین فضا رو یکم بیش از حد دارین خشک میکنید؟؟؟[تصویر:  sm(46).gif]
من توی تالارگفتمان قبلی که بودم حالا ممکنه یکم بیش از حد اونجام دیگه اسپم میذاشتن اما حداقل جوری بود که ادم جذبش میشد دلش میخواست یه نظری ، یه ارسالی  چیزی بذاره....
اینجا تا حرف میزنی ، تا دوکلمه شوخی میکنی حذف میشه....خو این چه وضعشه[تصویر:  sm(46).gif][تصویر:  sm(46).gif]
حالا دلم نمیخواست بگم اما شرمنده گه دارم اینو میگم ...جالبه اونایی که میگفتن شوخی ممنوع! اسپم ممنوع! من نمیفهمم چرا براخودشون ممنوع نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[تصویر:  nw%20(1).gif]:alien:[تصویر:  nw%20(1).gif]

شاید اینا چیزی نباشه و به چشم نیاد اما از نظر من یکی از دلایلش هم همیناس.....حداقل براخودم که اینطور بوده.......
نه ماها تفکراتمون مثل دهه 50 و 40 هی نه الان اون زمانه که بشه با یسری تفکرات خشک و قانون مدار هرچیزی رو جلو برد ....نمیگم که این تاپیکا نباید باشه یا اینا خشک هستن....منظورم من اینه که باید اینجارو ....تاپیکارو جوری کنیم که اونی که میاد اینجا دلش بخواد بخونه و نظر بذاره....همه چیز که برنمیگرده به اینکه ما هدفهمون رو فراموش کردیم و.......نه....به خیلی چیزای دیگه هم ربط داره.....بله
:alien:

اگ لحنم یکم تند بود ببخشید ...عذر میخوام....خیلی وقته هی هیچی نگفتم هیچی نگفتم یهو منفجر شدم....!

امضای zahraaa
باور کنید خدا از آمریکا قوی تر است....
 سپاس شده توسط امیرحسین ، Genius 121 ، حامان ، Fateme135 ، ANTI MASON ، neturei karta ، منتظر موعود ، PeYROVaN
۴-۲۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #4
بسم الله الرحمن الرحیم
نقل قول: 1- پست های طولانی رو نمیخونند .
2- پست هایی که براشون جذاب و تازه نباشه نمیخونند .
3- پست هایی که در مورد اتفاقات اخیر نباشه چیزی عجیب و غریب نباشه نمیخونند . 
خب معلومه..درسته ....من خودم بعضی از موضوعایی رو که فکر میکنم جذابتره...!!!!! رو توی سایتای دیگه که عوضم هم با همین لینک اینجا میذارم
طرف با اینکه ادم مذهبی هم هس و دغدغه دار!! اما حتی تا اخرشو نخونده میاد و نظر میده....منظورم اینه که اون فقط شاید دوتا خطشو بخونه و همون دلایلی که گفتم از ادامه اش بازمیایستد!!

امضای zahraaa
 سپاس شده توسط امیرحسین ، Genius 121 ، حامان ، Fateme135 ، ANTI MASON ، تمام سایبری ، PeYROVaN
۴-۲۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #5
بسم الله الرحمن الرحیم .
سلام.

من یک توضیح بدم،مسلما ما هم به لطیفه و سرگرمی نیاز داریم،اگه دقت کرده باشید در همون تاپیک ازدواج ارسال آخرم یک درد دل داشتم که شاید ندیدید!

اما بی انصافی هم نکنید،خودتون رو بذارید جای تیم مدیریت،برخی کاربرا اصلا با ارسال مفید غریبه اند!

یعنی 50 ارسال آخرشون رو بررسی کنید ،40 تاش حداقل اسپمه!

ما هر ارسالی رو حذف نمی کنیم،یک گزینه ای هست به اسم گزارش که دوستان خود شما اعتراض می کنن به برخی از ارسال ها و حق هم دارند!
برخی کاربران علی رغم مفید بودن ، گاهی یک مطلبی ارسال می کنند که آدم یاد نشریات زرد میوفته!

اما موضوع بعدی که گویا فعلا درست تفهیم نشده!
ببینید کاربران بزرگوار ، ما با جاهای دیگه کار نداریم،در تالار پیروان موعود،در تاپیک عمومی ! هیچ پسر و دختری حق ندارند با صمیمیت و اول شخص هم دیگه رو صدا بزنند،پیام خصوصی یا چت در یاهو به خود افراد مربوطه،والا ما زبونمون مو درآورد بس که گفتیم مراعات کنید!

واقعا بچه ها دارند زحمت می کشند ،وقت می گذارند،خداوکیلی تو نقدها یکم انصاف داشته باشیم!

چی بگم !

هرکس هم با شخص خاصی مشکل داره ، به مدیر کل اعلام کنه،اما اگه کلا با تالار و خادمینش مشکل دارند ، می توانند مارو با یک خداحافظی خوشحال کنند!
برخی نقدها ، نقد نیست،تخریبه محضه!

یاعلی

امضای تمام سایبری
 سپاس شده توسط امیرحسین ، Genius 121 ، حامان ، neturei karta ، Fateme135 ، ANTI MASON ، PeYROVaN
۴-۲۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #6
بسم الله الرحمن الرحیم
اگه منظورتون بامنه که من نخواستم تخریبی کرده باشم.....
اون بحث شوخی و خنده رو من کی گفتم دوتا نامحرم بیان و باهم بگن و بخندن و بااسم کوچیک همو صدا بزنن و کسی هم چیزی نگه؟؟ من اینو گفتم؟؟
والا ما با دوستان خودمونم تا یه کلکه شوخی میکینم سریع گیر میدن...!!!
درضمن دوباره تکرار میکنم....

حالا دلم نمیخواست بگم اما شرمنده گه دارم اینو میگم ...جالبه اونایی که میگفتن شوخی ممنوع! اسپم ممنوع! من نمیفهمم چرا براخودشون ممنوع نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( البته منظور به شخص خاصی نیست اما من از اینا دیدم که دارم میگم...)

اون تالارهای دیگه روهم گفتم منظورم مطمئنا فیض بوک و فیس بوک و...نبوده ....جاهایی مثل اینجا ...از نظر من فرقی باهم ندارن وقتی همه هدفشون یکیه....غیر از اینه؟

نقل قول: یعنی 50 ارسال آخرشون رو بررسی کنید ،40 تاش حداقل اسپمه!
منکه ندیدم حتما شما درست میگین بالاخره مدیرین.....بیشتر نظارت دارین!!!!!

امضای zahraaa
 سپاس شده توسط امیرحسین ، Genius 121 ، حامان ، Fateme135 ، ANTI MASON ، تمام سایبری
۴-۲۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۲۷-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح، توسط zahraaa.)
ارسال: #7
اهان راسی شما درست میگین....باید اول تشکر میکردم بعد نقدو ایراد!!!

من کسی نیستم که خوبی ها و تلاشهارو ندیده باشم....اگ هم جایی کوتاهی کردم و....معذرت!
از همینجام از مدیر کل و بقیه دوستان هم تلاش میکنن تشکـــــــــــــــــر میکنم:gol::gol::gol::gol::gol:

(۴-۲۷-۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ صبح)امیرحسین نوشته شده توسط:  
(۴-۲۶-۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ عصر)zahraaa نوشته شده توسط:  خب معلومه..درسته ....من خودم بعضی از موضوعایی رو که فکر میکنم جذابتره...!!!!! رو توی سایتای دیگه که عوضم هم با همین لینک اینجا میذارم
طرف با اینکه ادم مذهبی هم هس و دغدغه دار!! اما حتی تا اخرشو نخونده میاد و نظر میده....منظورم اینه که اون فقط شاید دوتا خطشو بخونه و همون دلایلی که گفتم از ادامه اش بازمیایستد!!

اگه قرار به داشتن موضوعات جزابه پس  باید گفت : موضوعات قرآنی تعطیل - امام زمان تعطیل - خدا و امام حسین و  اهل بیت تعطیل - پست های جناب آقای عشاق تعطیل چون پست های ایشون در مورد فقه و دین  هست و اینا همه تکراریه هممون از بچگی شنیدم  و باید بگیم چیز تازه و جالب و کم چی دارید ؟؟؟؟؟

[تصویر:  nw%20(1).gif][تصویر:  nw%20(1).gif]
الان چرا فکر کریدن که این موضوعات جذاب نیستن؟؟؟
همین موضوعات رو هم میشه جور جذابی نوشت...جور جذابی کذاشت.....

امضای zahraaa
 سپاس شده توسط Genius 121 ، حامان ، neturei karta ، Fateme135 ، ANTI MASON
۴-۲۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #8
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

بنده کلی عرض می کنم در تمامی بحث ها.
اشخاص ملاک نیستند.

فعالیت مهدوی مغایر با این است که ما برای در آوردن "حرص" دیگران کاری را انجام دهیم.
یا برای درآوردن حرص اشخاص به تمام قوا متوسل شویم!

فعالیت مهدوی ، مهدوی می خواهد!

باز هم اعلام می کنم ، ارسال های بنده جامعیت دارد و برای یک یا چند نفر ارسال نمی زنم!

یاعلی

امضای تمام سایبری
۴-۲۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۲۷-۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ صبح، توسط zahraaa.)
ارسال: #9
بسم الله الرحمن الرحیم
ای بابااااااااااا[تصویر:  nw%20(22).gif]
اقای امیر حسین من اگه چیزی گفتم اصلا منظورم شما نبودین یا رو به شخص خاصی هم نبود کلی گفتم ....توجه کنید کلی
من حتی اون لینکایی رو که خانوم فاطمه گذاشتن رو هم توجه نکردم نویسنده اش کی بوده....

پس لطفا ناراحت نشین...بازم میگم منظورمن کلی بود نه شخص خاصی

اهان راسی من برا دعواهم اینجا نیومدم که با کسی دعوا داشته باشمااااااااا.......همون اول هم عذر خواستم که اگ لحنم بوده....

برا جذاب شدن هم اولا قرار نیس من به تنهایی فکر کنم و پیشنهاد بدم من اینو گفتم که همه باهم فکری بکینم برا جذاب شدن تالار کلا!!
که حداقال برا اونایی که تازه میان جذابیت داشته باشه و فعالیت کنن

دوما که برا همه موضوع ها نگفتم...درصورتی که میشه همونارم ....اگ طولانی هستن ...تیکه تیکه گذاشت ...جوری که اونی که قسمت اولشو میخونه منتظر باشه تا قسمت بعدیش ارسال بشه و بازم میگم ....توروخدا حداقل یه رنگی چیزی بدین بش...با اندازه دزشت....بخدا خیلی تاثیر داره

امضای zahraaa
۴-۲۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۲۷-۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ صبح، توسط Genius 121.)
ارسال: #10
مهدی اینجا نیـــــــــــــام کجا برم ؛ در خونه ی کی برم ...
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
سلامی به بلندای اهدافی که برایش زاده شده ایم
و سلام بر مهدی

نمیداتم با چه رویی بگویم
آقا حلال کن اگر برایت بد نوکری بودیم
آقا ببخش اگر ما هم غصه یمان سیب و پیاز بود اما به شکل مهدوی!!

آقا ببخش با اسم تو آمدیم ؛ به اسم تو ماندیم ؛ با اسم تو میرویم
اما ...

روز از نو روزی از نو!!!

گویا باز باید بخوانم
ای ساربان آهسته ران آرام جان گم کرده ام ...

ممنون از همتون بابت پر کردن این تاپیک
چقدر جالب دل اربابو شاد کردید با این حرفهاتون!

این پست چی بود و چی شد!!

هه

به امید ظهور مخاطب خاص:gol:

امضای Genius 121
53
زمین زِ مین کید و کینه پر شده ...

الهی العجل ...

[تصویر:  100827612289.jpg]
 سپاس شده توسط neturei karta ، Fateme135 ، ANTI MASON ، حامان ، تمام سایبری ، zahraaa
موضوع بسته شده 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان