صندلی داغ mahdy30na
زمان کنونی: ۹-۲۹-۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Fateme135
آخرین ارسال: mahdy30na
پاسخ: 19
بازدید: 2545

ارسال پاسخ 
صندلی داغ mahdy30na
۶-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #1
صندلی داغ mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
ماآمدیم باز...
شبیه صندلی شدم انقدرصندلی گذاشتم:biggrin:
جناب mahdy30naمدیربخش پژوهش وتحقیقات تالارپیروان موعود ،برروی صندلی داغ ماخواهند نشست وپاسخگوی این روزهای تایپیک صندلی داغ ماخواهند بود...
خیلی مختصرومفید...
یاحق.:gol:

امضای Fateme135
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط softwar officer ، تمام سایبری ، mahdi_t ، راکعه ، منم گدای فاطمه... ، mahdy30na ، مسجد عشاق ، شیدا ، Genius 121 ، farzaneh
۶-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: صندلی داغ mahdy30na
(۶-۵-۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ عصر)Fateme135 نوشته شده توسط:  
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
ماآمدیم باز...
شبیه صندلی شدم انقدرصندلی گذاشتم:biggrin:
جناب mahdy30naمدیربخش پژوهش وتحقیقات تالارپیروان موعود ،برروی صندلی داغ ماخواهند نشست وپاسخگوی این روزهای تایپیک صندلی داغ ماخواهند بود...
خیلی مختصرومفید...
یاحق.:gol:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خانم ناظر:slap:

قبل جناب مهدی تی نوبت شما بود

داری در میریا

از الان به همه بگم بعد جناب مهدی سینا نفر بعدی خود fateme135 هستش

فک کرده ما ولش میکنیم:fies_sei:

خُب دوستان جناب مهدی سینا نشستناااااااااااااااا

دیگه ابهت کار و فیتیله زیر صندلی دستتون بیاد:biggrin:

ببینیم هم شهریمان در این گرمای طاقت فرسای رشت تا چقد رو تحمل دارن

این گویُ این میدانو اینم صندلیو کوره آتیش و جناب مدیر پژوهش:divoneh:

یا علی

امضای softwar officer
ربنا آتنا کربلا ...
واجعل مماتی فی العاشورا ...
روحـــــی لک الفــــــدا یا مــــولا ...
حُـــــــــــــــســــــــــــــــین

[تصویر:  do.php?img=1744]
 سپاس شده توسط Fateme135 ، تمام سایبری ، mahdi_t ، ANTI MASON ، راکعه ، منم گدای فاطمه... ، mahdy30na ، شیدا ، Genius 121 ، ghazaleh
۶-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ عصر
ارسال: #3
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
 آقا سینا از مردان نیک روزگار هستند و مثل ساعت توی تالار کار میکنند ، یکی از ستونهای اصلی تالار ایشونند و ما خیلی بهشون مدیونیم و همین جا ازشون تشکر میکنم و امیدوارم همیشه سلامت باشند.
قبل از هرچیز از استارتر تاپیک تشکر میکنم که جناب مهدیسینا رو نشوندن روی این صندلی!
سینا جون بیا داداش که خیلی کارت داریم :biggrin::fies_sei:

بله ، برای شروع بفرما که :
1 - یه توضیحی از سن و درس و شهرت بفرما
2 - با اینها جمله بساز :biggrin: : موعود - اسلام - دشمن - ایران - آزادی : یه جمله توپ بساز ببینم چه میکنی :fies_sei:
3 - تالار گفتمان خودمون رو از لحاظ مهدوی بودن چطور میبینی؟
4 - چقدر به فلسفه علاقه داری؟!
5 - تو اساتید سخنران حوزه مهدوی ، فرد مورد علاقه شما کیه؟ 2 نفر رو بنویس
6 - از مرگ میترسی؟ نظرت در موردش چیه و چقدر بهش فکر میکنی؟

فعلا همینها رو بجواب تا صندلی رو شعله ور تر کنیم! :biggrin:

امضای mahdi_t
« إِنَّ اللَّهَ لاَ يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ »
در حقيقت ، خدا حال قومى را تغيير نمى‏دهد تا آنان حال خود را تغيير دهند.
[تصویر:  peyrovane-mouood.png]
[تصویر:  dlplanet-ir-url.png]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط راکعه ، منم گدای فاطمه... ، Fateme135 ، mahdy30na ، شیدا ، Genius 121 ، ANTI MASON ، تمام سایبری ، ghazaleh
۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #4
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

آقای سینا:

1-چطوری این همه علم ودانش ،درباره ی ادیان دوروبرتون کسب کردید؟؟؟؟؟

2-برتری شیعه چیه نسبت به سایرین؟؟؟؟؟؟

3-ضرورت وجود ولایت فقیه روچطورارزیابی میکنید؟؟؟؟؟

4-ازکجاشروع کردید به فعالیت مجازی؟؟؟؟

5-اگه قرارباشه یه باردیگه به دنیا بیاید آیا دوباره خواهان موقعیت الانتون هستید؟؟؟

6-به چی توزندگیتون نرسیدیدکه میخواستیدبرسید؟؟؟؟؟؟

7-چقدراهل سیاست هستید؟؟

8-یه جا گفتیدکه استقلالی تشریف دارید!!!!!!!!!!!!هفته ی پیش تیمتون باکی بازی داشت؟؟؟نتیجش چندچندشد؟؟؟؟؟؟گلاشم کی زد؟؟؟؟؟؟دربی لیگ کی برگزارمیشه؟؟؟؟
((تقلب نکنید))

9-نظرتون نسبت به واژه های زیر؟

مهتاب!!!!

تقلب
بیداری اندیشه
نیلسون:divoneh:
مسواک
سوسک
10-اسم کتابی که امام خمینی درنجف نوشتند رومیدونید؟؟

11-نظرتون نسبت به تحولات سوریه؟؟؟

12-حستون نسبت به امام زمان(عج)

همینا...تشکرازحضورشما..
یاحق

امضای Fateme135
 سپاس شده توسط mahdy30na ، شیدا ، mahdi_t ، Genius 121 ، ANTI MASON ، تمام سایبری ، ghazaleh
۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #5
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

فقط خواستم از زحمات برادر بزرگوارمون جناب مهدی سینا تشکر کنم. بی وقفه تلاش میکنن و دلسرد نمیشن.
انشاء الله همیشه پر انرژی و موفق و سلامت باشن

من زیاد سوالم نمیاد تا ببینیم بعد چی میشه1

یا علی/ التماس دعا

امضای شیدا
 سپاس شده توسط mahdi_t ، Genius 121 ، mahdy30na ، Fateme135 ، ANTI MASON ، تمام سایبری ، منم گدای فاطمه...
۶-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ صبح
ارسال: #6
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدمت شما دوستان خوب و ... 
جوابها رو بترتیب
(۶-۵-۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ عصر)mahdi_t نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
 آقا سینا از مردان نیک روزگار هستند و مثل ساعت توی تالار کار میکنند ، یکی از ستونهای اصلی تالار ایشونند و ما خیلی بهشون مدیونیم و همین جا ازشون تشکر میکنم و امیدوارم همیشه سلامت باشند.
قبل از هرچیز از استارتر تاپیک تشکر میکنم که جناب مهدیسینا رو نشوندن روی این صندلی!
سینا جون بیا داداش که خیلی کارت داریم :biggrin::fies_sei:

بله ، برای شروع بفرما که :
1 - یه توضیحی از سن و درس و شهرت بفرما
2 - با اینها جمله بساز :biggrin: : موعود - اسلام - دشمن - ایران - آزادی : یه جمله توپ بساز ببینم چه میکنی :fies_sei:
3 - تالار گفتمان خودمون رو از لحاظ مهدوی بودن چطور میبینی؟
4 - چقدر به فلسفه علاقه داری؟!
5 - تو اساتید سخنران حوزه مهدوی ، فرد مورد علاقه شما کیه؟ 2 نفر رو بنویس
6 - از مرگ میترسی؟ نظرت در موردش چیه و چقدر بهش فکر میکنی؟

فعلا همینها رو بجواب تا صندلی رو شعله ور تر کنیم! :biggrin:

داداش گلم سلام ویژه و التماس دعای فراوان. شما لطف دارید داداشم.
اولش بگم که من هرجا رفتم صندلی هدیه دادم ، کسی واسه ما حصیرم نزاشت.
[تصویر:  creative-chair-design05.jpg]
1- سن که دیگه گیر شدیم ، اخرای دهه دوم بهار نزدیکای دهه سوم- شهرت؟ نداریم اینقد هم که فکر میکنین شناس نیستیم. درس هم که کارشناسی حقوق دارم ولی تو بخش های دیگه بیشتر از درسم بلدم.
2- شیطان همیشه برای محو کردن وعده موعود امم سعی کرد ولی نمیدانست که این ازادی را در ایران اسلامی ندارد. سلام کثیر بر مهدی موعود.
3-خوبه و جای پیشرف عالیی داره و از طرفی همه نسلها دارن رو میارن به تعقل و گفتگوی احسن. 
الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ
آنهايى كه سخنان را گوش فرا مى‏دهند و از بهترين آنها پيروى مى‏كنند، آنها هستند كه خدا هدايتشان كرده و آنها هستند كه صاحبان خرد نابند "سوره مبارک زمر ایه 18"
4-فلسفه رو مدتی روش کار کردم ولی دیدم دیگه حسش نیست و نمیشه همه چیز رو با 2x2 فلسفه حل کرد کمی گذاشتم کنار ولی از بزرگان فلسفه چند جمله ای یاد گرفتم.
5-یکی استاد ...( نگین که فکر کردین میگم رائفی )
استادطائب که واقعا از جلساتش چیز یاد گرفتم و دیگری هم اساتید زیادی بودن از جمله استاد مطهری - فلسفی و اگه اسم ببرم خسته میشین...
6- اصلا نمیترسم . به جرات میگم . الان اگه بگم شاید باور نکنین ولی در هر حال حسش میکنم نمیدونم چرا و هیچ نگرانم نیستم که در چه حالی بمیرم چون میدونم قسمت هرکسی یجوره ، یکی شهید یکی در خواب ، یکی در راه و ... .من فقط خواستم یبار از خدا که اونجوری که لایقشم بمیرم.
امیدوارم اقا مهدی گل با جوابام اون صندلیو داغ نگه داشته باشم.

اما جواب های ناظر مکرم
(۶-۵-۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ عصر)Fateme135 نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

آقای سینا:

1-چطوری این همه علم ودانش ،درباره ی ادیان دوروبرتون کسب کردید؟؟؟؟؟

2-برتری شیعه چیه نسبت به سایرین؟؟؟؟؟؟

3-ضرورت وجود ولایت فقیه روچطورارزیابی میکنید؟؟؟؟؟

4-ازکجاشروع کردید به فعالیت مجازی؟؟؟؟

5-اگه قرارباشه یه باردیگه به دنیا بیاید آیا دوباره خواهان موقعیت الانتون هستید؟؟؟

6-به چی توزندگیتون نرسیدیدکه میخواستیدبرسید؟؟؟؟؟؟

7-چقدراهل سیاست هستید؟؟

8-یه جا گفتیدکه استقلالی تشریف دارید!!!!!!!!!!!!هفته ی پیش تیمتون باکی بازی داشت؟؟؟نتیجش چندچندشد؟؟؟؟؟؟گلاشم کی زد؟؟؟؟؟؟دربی لیگ کی برگزارمیشه؟؟؟؟
((تقلب نکنید))

9-نظرتون نسبت به واژه های زیر؟

مهتاب!!!!

تقلب
بیداری اندیشه
نیلسون:divoneh:
مسواک
سوسک
10-اسم کتابی که امام خمینی درنجف نوشتند رومیدونید؟؟

11-نظرتون نسبت به تحولات سوریه؟؟؟

12-حستون نسبت به امام زمان(عج)

همینا...تشکرازحضورشما..
یاحق
1- کسب نکردیم چون علاقه به کتاب داشتم هرچی گیرم میومد میخوندم و از طرفی یکی که موج سواری میکنه رو مغزم ( البته از دوست داشتنشه) برام کتاب میگرفت و میخوندم(این واسه 5-6 ساگیمه *)بعد دیگه خودم میخرم . به مباحث دین هم علاقه داشتم و سعی میکردم یچیزایی سر در بیارم و شبهاتی که پیش میومد رو نزارم به شب برسه و حلش میکرد.
2- حدیث ثقلین ، حدیث غدیر و مخصوصا حدیثی که همیشه تو گوشمه "من مات ولم یعرف امام زمانه" و این اخری با ثقلین موجب میشه شیعه همیشه راهنما داشته باشه و با غدیر ولایت رو همچون ستونی محکم همیشه و همیشه مقتدرانه همه دژهای انحراف از عقیده رو میگوبه.
اینم کنجش همیشه یادتون باشه ( نصیحت برادرانه به همه دوستان )هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ . اوست كه فرستاده خود را با (وسايل) هدايت و دين حق فرستاد، تا آن را بر همه مصاديق دين (كه شرايع آسمانى است) پيروز گرداند، هر چند مشركان را خوش نيايد"صف آیه :9 "
3- وجود ولایت فقیه واجب و لازم.
4- از کجا که نمیدونم ولی چند سالی رسما دارم کار میکنم ( رسما یعنی پایه ثابت بودما ) از اینا که سالی یبار برم سر بزنم نه.
5- از موقعیت الانم هیچ پشیمونی ندارم ، ممکنه انسان مشکل داشته باشه و همیشه هم دلیل نداره دنیا روی خوشش رو به من نشون بده. سرمشقم تو زندگی انبا هستن که چطور تو طول زندگیشون با همه جیز ساختن سختی و ارامش
حضرت ایوب (علی نبینا و آله و علیه السلام ) هم چنان صبر و مقاومت می‌کرد، حتی از خدا نمی‌خواست که گرفتاری او را رفع کند، بلکه همان را پسندیده بود که خداوند بر او پسندیده بود.
أَنّى مَسَّنِى الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرّاحِمینَ؛ بارالها، ضرر و زیان به جان من رسید و تو ارحم الراحمین هستى.انبیاء: آیه 83.
6-الحمد الله خدا که چیزی واسه بندش کم نزاشته ، ماهستیم که دنبال اونایی هستیم که نداریم و هیچ وقت به داشته هامون قانع نیستیم. شکر که جان سالم داد مرا و عقل کامل و وجدانی روشن و از همه بهتر دینی که در ان هدایت اوج کمال است.
 اَلحَمدُ لِلهِ عَلی کُلِ حالٍ وَ صَلَّ اللهُ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آله اَجمَعین حدیث نبوی
«الحمدلله علی کل نعمة/و اسئل الله من کل خیر/و اعوذ بالله من کل شر/و استغفر الله من کل ذنب و اتوب الیه»
7 -اهل سیاست؟ من اعتقاد دارم کار بچه های علوم سیاسیه نه من که چیزی از سیاسیت سر در نمیارم. ولی اینو اعتقاد دارم که "وامرهم شورا بینهم"
8 - من اکه بخوام وقت بزارم بازیو ببینم کی بشینم مقاله های بخش پژوهش رو کامل کنم؟
با راه‌آهن سورينت 1خورد3 تازد گلاشم فکر کنم محمد قاضی واسه ابیا زد و بعد تونیمه دوم   بهادر عبدی مساوی کرد ولی بعدش دیگه ساموئل با یک حرکت جالب که حنیف براش فرستاد_ البته با سر و قبلشم سیاوش اکبر پور توپ رو سانتر کرد ) دروازه رو برای بار دوم باز کرد و بازم در اخر کار مجیدی با زیرکی هم پنالتی گرفت و هم بازیکن راه اهن رو فرستاد خونه و جواد نکونام هم پنالتی رو گل کرد / اگه خواستین بازی رو براتون گزارش میکنم.pes 2015 با جرای خودم/اها راستی بازیمسوم شهریور بود .
جمعه 15 شهریور:استقلال-پرسپولیس، ساعت 18 و 50 دقیقه، ورزشگاه آزادی .اگه نکته ای جا موند بگینا.
9- خیلی معنی داره مثلا روشنایی شب - ارامش شب - و ... ولی برای من که معنایی نداره چوت فعلا هوای اسمون ما نیمه ابریه.
تقلب؟ ایییی چیز خوبیه ول نه برای درس و تحصیل. فقط برای یجا خوبه و اونم بدر ما نمیخوره .
بیداری اندیشه ،کلا جمله خوبیه ولی اگه تالار منظورتونه بچه های خوبی داره ولی هرکی تازه بره فکر میکنه که اصلا تحویلشون نمیگیرن ولی اینطور نیست.البته لاز مبه ذکر است تالار پیروان موعود با همه دوستانی که از ابتدا می ایند با دستانی گشاده همه را با خود یکی میکند.
نیلسون ماندلا؟ همسایمون بود ولی پیر بود گفتم بو خوونه . رهبر خوبی بود و همواره پایبند به عدم توسل به خشونت بود. میگن اینجوری بود ایا بود یا نبود باید از خونوادش پرسید.
مسواک :اگه از بچگی میگفتن تفننی بزن الان همه دندونامون مثل صدف میبود. سالانه میزنیم که خراب نشه.4
سوسک؟ از کدومش؟ سیاه بزرگ کوچیک از این گردا یا شاخ دار درازا؟ خو معلوم میکردین بهتر بود.کلا زندگی سختی دارن و خودشونو با محیطشون وفق میدن حتی در کنار از این اسپره های .. .
10 - 0 کتاب البیع 0  کتاب الخلل فی الصلوه 0 تحریر الوسیله 0
11 - اهل سیاست نیستم و از بچه های علوم سیاسی و دوست داران سیاست بپرسید.
تو سوال 2 گفتما. ولی اضافه میکنم که امام زمان به من نیاز نداره منم نباید امام رو بخاطر نداشته هام بخوام ، بلکه امام رو بخاطر خود امام بخوام.
صندلی که نزاشتین  و سوال مورد دار هم داشتین  روی هم میشه 2000 امتیاز.
دوستان واسم دعا کنین - حالم خوش نیس.یکی چشم زده
دوستان دیگر سوالایی که سیاسی هست نپرسن چون همینارو تکرار میکنم
چند دعا هم میکنم شما رو که نگین خسیسم.
الهم اجعل محیای محیا محمد وآل محمد ومماتی ممات محمد آل محمد

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي جَعَلَ كَمَالَ دِينِهِ وَ تَمَامَ نِعْمَتِهِ بِوِلاَيَةِ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ عَلَيْهِ السَّلاَم‏.

‫اللهم احفظ قائدنا امام خامنه ای ( مد ظله )

اللهم انصر الاسلام و المسلمین

الهم اجعل عواقب امورنا خیرا
چشاتون خسته نشه همشو میخوای بخونی؟

امضای mahdy30na
قال الصادق (ع) لداود بن سرحان : يا داود أبلغ موالي عني السلام  وأني أقول :
رحم الله عبدا اجتمع مع آخر فتذاكر أمرنا
فإن ثالثهما ملك يستغفر لهما وما اجتمع إثنان على ذكرنا إلا باهى الله تعالى بهما الملائكة ، فإذا اجتمعتم فاشتغلوا بالذكر ،  فإن في اجتماعكم ومذاكرتكم إحياؤنا ، وخير الناس من بعدنا من ذاكر بأمرنا ودعا  إلى ذكرنا

بحار الانوار ج1 ، ص200، ح 8
 سپاس شده توسط شیدا ، Fateme135 ، ANTI MASON ، تمام سایبری ، Genius 121 ، mahdi_t ، PeYROVaN ، منم گدای فاطمه... ، ghazaleh
۶-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ صبح، توسط Fateme135.)
ارسال: #7
(۶-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ صبح)undefined نوشته شده توسط:  
نیلسون ماندلا؟ همسایمون بود ولی پیر بود گفتم بو خوونه .

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
آقاسینا..اون نلسون ماندلا هست...
من نیلسون کوریا روگفتم...دروازبان پرسپولیس:biggrin:
فوتبالی نیستینا...
یاحق.

امضای Fateme135
 سپاس شده توسط mahdy30na ، ghazaleh ، ANTI MASON ، تمام سایبری
۶-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #8
بسم الله الرحمن الرحیم
(۶-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ صبح)Fateme135 نوشته شده توسط:  
(۶-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ صبح)undefined نوشته شده توسط:  نیلسون ماندلا؟ همسایمون بود ولی پیر بود گفتم بو خوونه .

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

آقاسینا..اون نلسون ماندلا هست...

من نیلسون کوریا روگفتم...دروازبان پرسپولیس:biggrin:

فوتبالی نیستینا...

یاحق.

سلام
خو مینویسین نیلسون من از کجا بدونم دروازه بان تیمتونو میگین؟
الان من اسمم سینا خو ، اگه بگم " نظرتون نسبت به واژه های زیر؟ "
سینا ، میشه کوه سینا  صحرای سینا منم که سینام و اصلا از همه مهمتر سی + نا = 30 + na که میشه 30 نیستم ....
اخه اون بابا پیریو برای چی خریدن و بابتش پول دادن معلوم نیستا.
امید وارم که حد اقل باعث بشه امسال تیم قرمزای پایتخت بتونن برن جام باشگاهها و حداقل یک ستاره بگیرن.

واقعا خوشم میاد کسی سوالی نداره چون اینقد دوستان اشنا هستن که دیگه چیزی نمیپرسن
یا شاید اصلا از نگاه دوستان اینقد ناشناسیم که ...

امضای mahdy30na
قال الصادق (ع) لداود بن سرحان : يا داود أبلغ موالي عني السلام  وأني أقول :
رحم الله عبدا اجتمع مع آخر فتذاكر أمرنا
فإن ثالثهما ملك يستغفر لهما وما اجتمع إثنان على ذكرنا إلا باهى الله تعالى بهما الملائكة ، فإذا اجتمعتم فاشتغلوا بالذكر ،  فإن في اجتماعكم ومذاكرتكم إحياؤنا ، وخير الناس من بعدنا من ذاكر بأمرنا ودعا  إلى ذكرنا

بحار الانوار ج1 ، ص200، ح 8
 سپاس شده توسط Fateme135 ، ghazaleh ، ANTI MASON ، تمام سایبری
۶-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #9
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
آقاسینااومدیدو نسازیدا
ببینید...تیکه ی فوتبالی نندازید برادر....
واقعا شمابه یه آدم 34ساله یا37ساله میگین پیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟صغرسنی استقلالیا  رودیدید؟؟؟پیرترین تیم فصل هستن امسال...!
ازمهاجماش بگیرید بیایدتادروازه بان...فک نمیکنم دورازه بان آبیا ازماکم سن ترباشه!!!
ماکه بانونهالانمون داریم بازی میکنیم امسال!:biggrin:
بعدشم ....اون بنده خدا نــــــــــلسون ماندلا بود نه نیلسون
بعدترشم..بازم بااینکه به قول شماپول دادیم باباپیریو خریدیم!!!!هنوز ازشماهاکمترگل خوردیم برادرمن!!!!بهترین خط دفاع باشگاهی ماییم!!!
درمورد ستاره هم آدم خوبه یه بارستاره بگیره توعمرش....دیگه دوتاوسه تا بی مزه میشه:biggrin:
دوستان شرمنده...هرجاکه حرف ازفوتبال باشه منم هستم:biggrin:
یاحق.

امضای Fateme135
 سپاس شده توسط تمام سایبری ، mahdy30na ، ANTI MASON ، ghazaleh
۶-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ عصر، توسط تمام سایبری.)
ارسال: #10
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

سینا جان سوالای خودتو از من جواب بده !
[تصویر:  s31.gif]

چند سوال تشریحی

نظرتون درباره بچه های تالار ( مخصوصا کادریا) چی هست و اگه میشه بصورت جدا جدا براشون بک خصوصیت بگید

واسه چی شیعه شدین

ایا میتونین در مقابل شبهات ، شبهه ای تو ذهنتون ایجاد نکنید؟ ( یعنی مقابل شبهات چطور برخورد میکنید)

با شبهه کنار میاییو حلش میکنید یا اینکه اصلا بصورت پیشفرض رد میکنیدش

تو مکاتب فکری دیگه هم تحقیق کردین؟

زنگ انشا تموم شد

پیشنهادتون درباره :

چه راحکاری برای زباد شدن نسل شیعه

چند سوال بلی خیر ( فقط مثل دوستمون مسجد بلخیر نگید)

با بچه های تالار راحت هستید؟

خودتون رو به عنوان یکی از بچه شیعیان به عنوان سرباز ظهور میدونید؟

اگه امام زمان در زمان ظهور اعلام کنند که این همه چیزایی که تا الان بهتون به اسم گفتن کمیش درست بوده چیکار میکنید؟ قبول میکنید؟

وهابیت شاخه ای از اسلام است ؟

اینم تموم شد

حالا اینم که مثل همیشه

نظرتون در باره

پیروان موعود ( منظور تالار) بداری اندیشه انتی .

مباحثه ازاد

فلسفه

بهاییت

وهابیت

بهشت

برزخ

امهات المومنین

اینم تموم شد حیف

با اولین مورد که به ذهن مبارک خطور میکنه بگویید که

ارتداد

ایمان

پولس

ارث

جناب قابض الارواح

همسر

حقوق

وقتی اسم این دوستان رو میشنوین و تو تالار میبینید چه حسی به شما دست میده. بدون تعارف بگینا همه جنبه ها بالاس.

پیروان موعود

mahdi_t

ANTI MASON

SOFTWAR

Genius 121

Fateme135

ansaro mahdi

تمام سایبری

موفق باشید

یاحق

امضای تمام سایبری