چه رابطه ای میان وهابیت و شیطان پرستی وجود دارد؟
زمان کنونی: ۷-۲۳-۱۳۹۸, ۰۷:۲۳ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdy30na
آخرین ارسال: mahdy30na
پاسخ: 1
بازدید: 2161

ارسال پاسخ 
چه رابطه ای میان وهابیت و شیطان پرستی وجود دارد؟
۷-۱۹-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #1
چه رابطه ای میان وهابیت و شیطان پرستی وجود دارد؟
بسم الله الرحمن الرحیم

وهابیت و شیطان پرستی دو نمونه از مسلکها و فرقه های انحرافی هستند که متاسفانه دامنگیر مردم جهان شده اند، این دو هر چند دو فرقه متفاوت از هم هستند ولی یک هدف را دنبال می کنند و آن نابودی دینداری واقعی و به بیراهه کشاندن انسانها و منحرف کردن آنها از صراط مستقیم است.
جالب اینجاست که پیامبر اکرم(ص) نیز از ظهور فرقه وهابیت خبر داده و آنان را به شاخ شیطان تشبیه نموده است، روایت اینچنین است: پیامبر (ص) فرمودند: "خدایا! منطقه شام را برای ما پر برکت نما! خدایا! منطقه یمن را برای ما پر برکت نما"!گروهی که در آن جا حضور داشتند، گفتند که ای رسول خدا! و در منطقه نجد ما؟ (یعنی برای پر برکت شدن آن جا نیز دعا کن). پیامبر (ص) اعتنایی به درخواست این افراد نکرده و بعد از اصرار مجدد آنها، در مرتبه سوم اعلام کردند که آن جا جایگاه آشوب ها و زمین لرزه ها است و شاخ شیطان (وهابیت) از آن جا نمایان خواهدشد.( صحیح بخاری، ج 2، ص 23،)
به هر حال در دهه های اخیر برخی اقدامات همسو از این دو فرقه رخ داده است که به بررسی آن می پردازیم: با توجه به تخريب روز افزون نمادهای تاريخی و اسلامی در عربستان مقابله با حذف نمادهای مراسم حج از سوی دولتها و مردم مسلمان جهان ضروری است وقتی علل برخورد رژيم آل سعود وهابی را با نمادها و اماکن مسلمانان در سرزمینهای مقدس مکه و مدینه بررسی ميكنيم علاوه بر تفكر صهيونی وهابيت سرمنشاء اين تخريبها را در نفوذ جريان شيطانی فراماسونری ميابيم تا جايی كه بازسازی شهرهای مقدس مكه و مدينه زير نظر يكی از فراماسونهای مشهور قرار گرفته است. نورمن فاستر يكی از فراماسونهای انگليسی از افرادی است كه قرار است پروژه ملك عبدالله ، پادشاه وهابی سعودی در مكه را بر عهده بگيرد.
هم اكنون بيش از 14 قرن است كه مسلمانان جهان در راستای عمل به يكی از فرايض الهی و اسلامی در اين ايام خود را به سرزمين حجاز و خواستگاه حج ابراهيمی می رسانند و با به جای آوردن عظيم ترين فريضه اسلامی قدرت خود را به رخ ساير اديان وانسانهای عالم ميكشانند
مطمئنا وقتی دانشمندان علوم مختلف طبيعی از نجوم و زيست شناسی گرفته تا فيزيك و شيمی طواف انبوه انسانهای مسلمان را بر گرد خانه كعبه كه طبق آخرين بررسی های دانشمندان مركز ثقل خشكيهای عالم است ميبينند و آن را با گردش سيارات و كرات در عظيمترين اجسام آسمانی بر گرد ستاره ها و نوترونها و الكترونهای يك اتم بر گرد پروتون را در ريزترين ذرات شناخته شده مقايسه ميكنند در حقانيت دين مبين اسلام كه احكام آن بر اساس فطرت تمام مخلوقات عالم تبيين شده است هيچ شكی به خود راه نميدهند.
طی سالهای اخير كه وهابيت با نفوذ و حمايت قدرتهای استكباری در سرزمين عربستان سعودی شكل گرفته است و به خصوص طی چند سال اخير بسياری از نمادهای اسلامی اين سرزمين در شهرهای مدينه و مكه مورد تعرض قرار گرفته است.
اين حركت با تخريب حرم مطهر ائمه بقيع در سال 1343 ه ق ، آغاز شد و اكنون نيز شاهد برچيدن نمادهای فريضه حج در اعمال سعی بين دو كوه صفا و مروه و همچنين قرار دادن ديوار به جای آبليسكهايی كه به عنوان نماد شيطان در سرزمين مكه قرار گرفته بود تا حاجيان آنها را رمی كنند هستيم.
نماد كهن شيطان در صحرای عرفات كه در 21 كيلومتری شمال مكه قرار داشت و هر ساله توسط ميليون‌ها زائر خانه خدا در مناسك «رمی جمرات» در سه نوبت سنگ باران می‌شد در سال‌های اخير، حكومت سعودی اين سه نماد باستانی را، كه نه تنها از نظر مناسك اسلامی بلكه از نظر تاريخ اديان و اسطوره‌شناسی نيز واجد اهميت منحصر‌به‌فرد بودند، برداشت و به جايش ديواری ساده گذارد. با اين تغيير، كه قطعاً تصادفی نبود، «رمی شيطان» از غنی ترين نماد برائت انسان از شيطان تهی شد.
در فضايی نماد ابليسك از مناسك حج حذف می‌شود كه سر نورمن فاستر معمار بزرگ انگليسی و ماسون بلندپايه كه بازسازی مكه به دست اوست، در سراسر جهان نمادهای ابليسك يا به تعبير ديگر «هرم‌های ايلوميناتی» را به پا می‌كند.
وقتی علل اين برخورد رژيم وهابی آل سعود را بررسی ميكنيم علاوه بر تفكر صهيونی وهابيت سرمنشاء اين تخريبها را در نفوذ جريان شيطانی فراماسونری ميابيم تا جايی كه بازسازی شهرهای مقدس مكه و مدينه زير نظر يكی از فراماسونهای مشهور قرار گرفته است نورمن فاستر يكی از فراماسونهای انگليسی از افرادی است كه قرار است پروژه ملك عبدالله ، پادشاه وهابی سعودی در مكه را بر عهده بگيرد.
از هم اكنون با حذف كوههای صفا و مروه و همچنين آبليسك مناسك رمی جرمات در حج همچنين بسياری از مكانها مقدس و مورد احترام مسلمانان ميتوان به نقشه شوم وهابيت كه نوكران و عمال صهيونيسم در سرزمين حجاز هستند پی برد مطمئنا اگر وضع به همين منوال پيش رود و دولتها و ملتهای اسلامی دست روی دست بگذارند طی چند سال آينده هيچكدام از نمادهای تاريخی شهرهای مكه مدينه باقی نخواهد ماند.
حتی پيش از آنكه اين طرح ها برای بازسازی چهره مسجدالحرام آغاز گردد ، بسياری از مسلمانان پيرامون نوسازی هايی كه در مكه در جريان بود نگران بودند. ايجاد يك شهر مدرن ، كمترين شباهت را با زادگاه پيامبر اسلام(ص) خواهد داشت. زائران می توانند از شعب استارباكس شير قهوه خريده و از فروشگاه های زنجيره ای كنتاكی يا مك دونالد غذا تهيه كنند. علاوه بر اين طی سالهای اخير اولين مدرسه اسلام يعنی خانه حضرت خديجه سلام الله عليها ، همسر پيامبر نيزبه دليل همين افزايش موج ساخت و ساز ها در مكه تخريب شده است. متاسفانه بايد اقرار نمود مطمئنا با پيشبرد چنين طرح هايی ، خسارات و آسيب های بيشتری متوجه بناهای تاريخی مكه خواهد گرديد هرچند حاكمان عربستان سعودی چندان نگران حفاظت از اين بناهای تاريخی نيستند، چراكه از نظر آنها ، اسلام تكريم چنين بناهايی را برابر با بت پرستی می داند.

امضای mahdy30na
[تصویر:  do.php?img=4182]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط zmkawsar
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

POWERED BY MyBB, © 1390-1398 گروه پیروان موعود
پشتیبانی و توسعه SaneCity