فال ورق و دعا نویسی راسته؟
زمان کنونی: ۴-۲۹-۱۳۹۷, ۰۶:۳۴ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ♥1ta lovely♥
آخرین ارسال: mahtab19
پاسخ: 12
بازدید: 15286

ارسال پاسخ 
۱۱-۱۵-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #1
سلام
چند روز پیشا با دوستم بیرون بودم که دوستم گفت یکتا بیا بریم یک جایی من کار دارم.منم قبول کردم و رفتیم،اما کجا رفتیمو وقتی با به خانه آن شخص شخیص!رفتیم فهمیدم(در طی راه هرچی از دوستم پرسیدم کجا میریم جواب نداد،و گفت برسیم میفهمی!)رفته بودیم پیش یک فالگیرx-(اونم فال ورق!ابتدا بگم که من اصلا اعتقادی به این خرافه ها ندارم.خب از آنجا که من با دوستم دوست هستم در جریان زندگیش هستم و اون خانم خیلی شیک و مجلسی خیلی چیزا رو درست گفتن13،البته اینش جالب بود که از شوهرش طلاق گرفته بود و اصلا اخلاق هم نداشت.توو این هوا داشت از گرما میمرد و میرفت جلو کولر(من که سرما خوردم شدید و تا قرون آخر دوا و درمون رو از دوستم گرفتم21
خلاصه آدم عجیبی بود
بعد یک هفته این دوست من اومد خونمون و گفت رفتم پیش دعا نویسx-(فکر نکنید که دوستم آدم خرافه پرستی هستش(البته از کاراش که اینطور استنباط میشه)اما در کل آدم باخدا مذهبی و..اما...
هیچی گفت رفتم پیش دعا نویس،دعا نوشت و گفت یکی طلسمت کرده22و بختت رو بسته1324و دعا رو گفته باید بندازی توو یک پلاستیک باد کنی و در یک باغی به تنه درختی ببندی که نسیم بخوره،بعد یک هفته دعا رو باید بندازی در یک آب روان تا طلسم باطل بشه!
خیلی دوست دارم بدونم که آخرش چی میشه.اما نکته جالب برام تیکه فال ورق بود!که درست درومد
نظر شما راجبه این فال ها چی هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ©aNa© ، گلنـــاز ، علی اکبر ، راکعه ، پیرو موعود ، نگار 24 ، sahel
۱۱-۱۵-۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #2
RE: فال ورق و دعا نویسی راسته؟
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
در اینکه دقیقا چه کار می کنن اطلاعی ندارم مگر اینکه نعوذ بالله خودمونم ........بله 78
اما خب از بین دوهزارتا چرت و پرتی که میگن ممکنه یکیش درست دربیاد. بعضیاشون که خیلی خبره هستن بس ادم با موضوعات مختلف دیدن روانشناسی شدن. >1
یه چیزی کاملا واضحه که اگه اینا راست میگن و قدرت چنین اعمالی رو دارن چرا زندگی خودشون اینقدر نابسامانه؟! بیشتر فالگیرها زنن اونم یا مطلقه یا بیوه شوهر مرده
بیشتر دعانویس هام مردن که یه دونه زن ندارن تهش رو که دربیارید اصولا هم تو خرابه و دخمه زندگی می کنن با یه وضع اسف بار
این برای من سواله که چرا اینا اینجورین؟!!!!!! 66

امضای ANTI MASON
[تصویر:  do.php?img=2447]
 سپاس شده توسط ©aNa© ، گلنـــاز ، علی اکبر ، راکعه ، پیرو موعود ، sahel
۱۱-۱۵-۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #3
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام.منم زیاد دیدم.نه خانم کی میگه دعا نویسا بدبختن؟برای هر یه دعا 100حداقلش!آدم جاهل هم که زیاد نونشون تو روغنه
ولی راجبه این فال ها چرا بعضیا درست نباشه؟بعضیا هستند که با یکسری اعمال ناشایس و پشت کردن به خدا در ارتباط هستن با اجنه.42
 سپاس شده توسط گلنـــاز ، علی اکبر ، ANTI MASON ، راکعه ، پیرو موعود ، sahel
۱۱-۱۵-۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #4
بسم الله الرحمن الرحیم
آره هسن کسایی که مثلا نعوذبالله رو قرآن میشینن!یا با نجاست/عذر میخوام/وضو!میگیرند!ببخشید اما من جا شما بودم یکی میزدم پس گردن دوستم که تا یادش بره این کارا رو!سحر وجود داره،طلسم هم وجود داره.پیغمبر رو طلسم کرده بودن و در چاهی انداخته بودن،اما بیکار نیستن مردم بیان بخت یکیو ببندن!بازار کساده خواهر21بگو کمالاتو ببره بالا اسب سفید همراه با سوارش میاد به موقع4
 سپاس شده توسط ANTI MASON ، پیرو موعود ، sahel
۱۱-۱۵-۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ عصر، توسط منتظر موعود.)
ارسال: #5
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام هم سحر و جادو وجود داره هم چشم زخم ،  هم دعا ولی اما فال ورق و کف بینی و فال قهوه و  طالع بینی هندی و چینی واین چیزا چرت و پرته
ببینید ما در قرآن آیه ی  (و ان یکاد ) رو داریم که برای حفاظت از چشم زخم هست در زمان پیامبر افرادی بودند که دیگران رو نظر می کردند و خیلی بد هم نظرشون می گرفت .مشرکان مکه می خواستند از این افراد استفاده کنند تا به پیامبر اسیب بزنن اما خدا که از دل اونها با خبر بود این آیه رو نازل کرد و به پیامبر گفت این آیه رو بخون تا از شر و نظر اونها در امان باشی .
واما سحر و جادو و طلسم ، اینها هم حقیقت داره اما کار هر کسی نیست . در زمان حضرت سلیمان ساحران سعی می کردند با سحر و جادو و طلسم بین زن و شوهر ها و افراد دیگه اختلاف بندازن ، کار و بار شون هم حسابی سکه بوده ، تا اینکه خداوند دو فرشته به نام هاروت و ماروت رو برای اونها می فرسته تا این طلسمها رو باطل کنن . بعد حضرت سلیمان این سحرها و جادو ها و طلسم ها رو جمع می کنه و آتیش میزنه البته در این مورد اختلاف هست یه عده می گن اونا رو زیر تختش دفن می کنه که این سبب ماجراهایی میشه
به هر حال این چیزا حقیقت داره اما این افرادی که امروز از این کارا می کنن یه مشت شیاد معتاد هستند شما هم کار خیلی خیلی اشتباهی کردی که تنها رفتی ندیده و نشناخته اصلا تو به این دوستت چقدر اطمینان داری ؟ شاید برات دام گذاشته بودند ؟ اگه اونجا گیرت می نداختن می خواستی چه کار کنی ؟
از این به بعد هیچ وقت بدون مشورت بزرگترت ( پدر و مادر ) از این کارای خطر ناک نکن چون یه عمر پشیمون میشی .آفرین :>

دوستان ، اساتید در بالا اگه جایی رو اشتباه گفتم اصلاح کنید لطفا !!!16

امضای منتظر موعود
[تصویر:  do.php?img=1128]
 سپاس شده توسط علی اکبر ، ANTI MASON ، پیرو موعود ، sahel
۱۱-۱۶-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #6
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام از متونی که بالا بود یه چیزی واسم جالب بود 
(۱۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ عصر)گلنـــاز نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم
آره هسن کسایی که مثلا نعوذبالله رو قرآن میشینن!یا با نجاست/عذر میخوام/وضو!میگیرند!ببخشید اما من جا شما بودم یکی میزدم پس گردن دوستم که تا یادش بره این کارا رو!سحر وجود داره،طلسم هم وجود داره.پیغمبر رو طلسم کرده بودن و در چاهی انداخته بودن،اما بیکار نیستن مردم بیان بخت یکیو ببندن!بازار کساده خواهر21بگو کمالاتو ببره بالا اسب سفید همراه با سوارش میاد به موقع4
پیغمبر رو طلسم کرده بودن و در چاهی انداخته بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلیا هم بیکارن و بخت و کارو کاسبی و .... مردم رو از روی کینه و حسادت و ... میرن میبندن.

دعا نویسی  و سحر و جادو ، وجود داره چشم زخم و ... م هستن.

ولی میدونی که طبق روایات و نص ایات سحر و جادو نهی شده و برای اون عقوبتی وصف ناپذیر بیان شده.

حالا این که میگن دعا نویسی و ... یجورایی رمالی و کلاه برداری هم توش هست .

حالا پاسخی که درباره جادو و طلسم و ... اده شده از سوی " اداره مشاوره و پاسخ نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري " براتون قرار میدم.

مي خوام بدونم آيا طلسم وجود داره و افراد ميتونن كسي رو طلسم كنن؟

بلي، مسخر كردن افراد از طريق سحر وجادو امكان دارد وبرخي از اذكار واوراد و ادعيه در باره تسخير افراد از طريق سحر و جادو و...وجود دارد وبرخي از كتاب ها نيز در اين باره تاليف شده است كه البته ما نمي توانيم آنها را تاييد يا تكذيب كنيم.
توضيح بيشتر اينكه :
در اين که سحر از چه تاريخي به وجود آمده، بحث فراوان است. اين قدر مي توان گفت که سحر از زمان هاي خيلي قديم در ميان مردم رواج داشته است، ولي تاريخ دقيقي براي آن در دست نيست و نيز نمي توان گفت چه کسي براي نخستين بار جادوگري را به وجود آورد (تفسير نمونه، آيت الله مکارم شيرازي، ج 1، ص 277).
آنچه که از آيات قرآن بر مي آيد اين است که سحر در شهرهاي کهن همانند کلدان و مصر در زمان حضرت موسي و فرعون و پيش از آن در زمان حضرت نوح (ذاريات، 52) رواج داشته است (تفسير تسنيم، آيت الله جوادي آملي، ج 5، ص 688).
سحر و جادو از نظر قرآن کريم و احاديث واقعيت دارد. به اين امر در آيه 102 سوره بقره و 4 سوره فلق اشاره شده است. از اين آيات و برخي روايات استفاده مي شود که برخي از سحرها واقعا اثر گذارند. همچنان که آيه 102 سوره بقره مي فرمايد: مردم سحرهايي را فرا مي گرفتند که ميان مرد و همسرش جدايي مي افکند.
علامه طباطبايي در وجود داشتن چنين اموري مي فرمايند: «... در اين ميان افعال خارق العاده ديگري است که مستند به هيچ کدام از سبب از اسباب طبيعي و عادي نيست، مانند خبر دادن از پنهاني ها و مانند ايجاد محبت يا دشمني و گشودن گره ها و گره زدن ها و خواب کردن و احضار و حرکت دادن اشياء با اراده و از اين قبيل کارهايي که مرتاض ها انجام مي دهند که به هيچ وجه قابل انکار نيست، يا خودمان بعضي از آنها را ديده ايم و يا برايمان آن قدر نقل کرده اند که ديگر قابل انکار نيست».
تأثير تکويني سحر به اذن خداوند:
يکي از اصول اساسي توحيد، اين است که همه قدرت ها در اين جهان از قدرت پروردگار سرچشمه مي گيرد، حتي سوزندگي آتش و برندگي شمشير بي اذن فرمان او نمي باشد. منتها مفهوم اين بيان مجبور بودن افراد در کار خود نيست.
توضيح اين که: جهان آفرينش، جهان اسباب و مسببات است. البته برخي سبب ها مادي است و برخي غير مادي است. اراده حکيمانه خداوند بر اين تعلق گرفته است که هر پديده و حادثه اي از علت ويژه خود صادر گردد و درعين حال، نظام علت و معلول ها همگي به خدا منتهي شده و از او قدرت و نيرو مي گيرند. او است که سبب را مي آفريند و به آن قدرت و نيرو مي بخشد و آن را براي ايجاد معلول ويژه خود آماده مي سازد. در حقيقت مؤثر واقعي، در تمام نظام جهان يکي است و نظام جهان که به صورت اسباب و مسببات جلوه گري دارند، همگي از او استمداد گرفته و به او منتهي مي شوند (اصالت روح، ايت الله سبحاني، ص 241، مؤسسه امام صادق).
در تأثير سحر و جادو نيز وضع چنين است. خداوند متعال با قدرت خويش، چنين اراده و نيرويي را در افراد به وديعت نهاده است. انسان ها با بهره گيري از اين اراده و تقويت آن مي توانند به کارهاي شگفت انگيزي دست زنند. برخي مانند اولياي خداوند از آن نيرو و در مسير مناسب، استفاده مي کنند و عده اي ديگر، با سوء استفاده از آن به کارهاي ناشايست اقدام مي کنند؛ پس، در واقع اصل وجود اين نيرو در نهاد آدمي از آن خداوند و به فرمان او است، منتها چگونگي بهره گيري از آن به عهده خود انسان نهاده شده است و او در چگونگي بهره گيري از آن مسؤول است.
شايان ذكر است: گرچه سحر و جادو واقعيت دارد ولي غالب آنچه امروزه در ميان مردم در اين باره شايع است بى‏اساس مى‏باشد و اكثر كسانى كه به اين امور مى‏پردازند كلاه بردارانى هستند كه از اين طريق قصد اخاذى و پر كردن جيب خود را دارند. ولى اگر بر فرض موردى پيدا شد كه سحرى در كار بود راه‏هايى براى بطلان آن وجود دارد:
1- استعاذه به خداوند و خواندن سوره‏هاى فلق و ناس.
2- خواندن و نوشتن آيات 75 تا 82 سوره يونس.
3-آيه 102 سوره بقره «واتبعوا ما تتلوا الشياطين...» تا آخر آيه با آب زعفران روي طشت مسي نوشته شود و در هنگام نوشتن، كندر را بخور دهند. بعد طشت را پر از آب باران و يا آب چشمه مي كنند بعد مسحور با استفاده از آن آب غسل مي كند و از آن آب مي نوشد. بقيه آب را در پارچ شيشه اي بريزد و براي غسل استفاده كند. بهترين روز هم روز چهارشنبه است.
4- آيه 100 سوره نسا «و من يهاجر في سبيل الله...» تا آخر آيه با جوهر زعفران با كره گاو روي كف دست نوشته شود.
5- دعا وتضرع به درگاه خداوند.
6- درخواست دعا از اولياى واقعى خداوند.
7- صدقه دادن.
در پايان گفتني است اين گونه روش ها به طور موردي و تجربي است ولي روش عمومي و تأييد شده از سوي امامان(ع) همان تداوم صدقه و خواندن سوره يس و آيه «و ان يكاد» و «چهار قل» است. ان شاء الله با تداوم صدقه، تغيير محل زندگي، و تکرار سوره «يس» و آيات فوق ، مشکلات و نفوس بد از اطراف شما دور خواهد شد. و در هر صورت به خداوند و حاکميتي اراده الهي همچنان معتقد باشيد چه بسا همين فراز و نشيب ها دامي از سوي شيطان باشد که ايمان شما را متزلزل کند. لذا با پايداري و استقامت ايمان خود را حفظ کنيد تا در نتيجه آن شيطان نااميد شود و درهاي رحمت الهي به سوي شما باز گردد.
نكته ديگر اين كه تأثير دعا امرى مسلم و حتمى است؛ چه خود انسان دعا كند و يا ديگرى را شفيع در دعا قرار دهد. ولى بايد به افراد قابل اعتماد مراجعه كرد و از كسانى كه به دنبال شهرت و سودجويى نيستند بهره گرفت.
در مورد دعانويس‏ها؛ بايد دانست كه بسيارى از اين افراد شيادانى هستند كه از عقايد مردم سوء استفاده مى‏كنند. بنابراين بايد در برخورد با آنان هشيار بود. براى دعا به درگاه خداوند نيازى به واسطه و دعانويس نيست؛ بلكه هر كس مى‏تواند براى رفع مشكلات خود به درگاه او عرض حاجت نمايد و از اعمال نيك براى تقرب به درگاه خداوند بهره ببرد. مگر آن كه به افراد وارسته و اهل دل دسترسى داشته باشيم كه به طور يقين دعاى آنان و نفوذ كلام آنان تأثير ويژه‏اى دارد.
و بالاخره اينكه از نظر فقهي تعليم و تعلم سحر - به جز براي بي اثر کردن سحر ساحران - حرام است.
آيت الله فاضل : اصل سحر و جادو و مراجعه به ساحر و جادوگر براي اين امور حرام است و درآمدي هم که از اين طريق کسب شود حرام است ولي مراجعه براي بطلان و بي اثر کردن سحر اشکال ندارد (جامع المسائل آيت الله فاضل، س 961).
آيت الله خامنه اي: علم سحر و ياد گرفتن آن حرام است مگر آن که به منظور غرض عقلايي مشروع باشد (اجوبه الاستفتاآت، ص445.

امضای mahdy30na
[تصویر:  do.php?img=4182]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط راکعه ، منتظر موعود ، پیرو موعود ، مسجد عشاق ، ANTI MASON ، شقایق ، sahel
۱۱-۱۶-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #7
سلام.منظورم این بود که طلسم رو در چاه انداخته بودند و بعد حضرت علی طلسم رو از چاه بر میدارن و نزد پیغمبر میبرن.
 سپاس شده توسط ANTI MASON ، منتظر موعود ، sahel
۱۱-۱۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۷-۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ عصر، توسط ♥1ta lovely♥.)
ارسال: #8
خب حالا گناه نیست که آدم بره پیش دعا نویس؟چون ما میگیم خدایا فقط از تو کمک میگیرم،اگر طلسم باشه چطور باید طلسم رو باطل کرد؟

الان آیت الله فاضلی میگند که برای بطلان سحر اشکالی نداره که آدم بره پیش اینا،از طرفی هم اینا شیاد هستند.سوالم اینه اگر شیادن پس اصلا چطور باید اعتماد کرد برای بطلان سحر؟آیا انسان های باکرامت هم توان این کارو دارند؟
 سپاس شده توسط ANTI MASON ، sahel
۱۱-۱۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #9
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم:

پیشنهاد میکنم جلسه سی ام روایت عهد استاد رایفیپور را گوش کنید.

چون دقیقا در همین رابطه صحبت میکنند و خیلی از مسایل را روشن می کنند که اکثر مردم به آن مبتلا هستند .

امضای mahdyar90
مرگ بر آمریکا
مرگ بر انگلیس
مرگ بر اسراییل
 سپاس شده توسط ANTI MASON ، منتظر موعود ، sahel
۱۰-۸-۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۸-۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ عصر، توسط Elnaz42.)
ارسال: #10
بسم الله الرحمن الرحیم

والا ما که نفهمیدیم یکی میگه سحر و جادو بوده از زمان قدیم و یکی میگه خرافاته..
ولی چیزی که من میدونم اینه که همه ی اینایی که ادعاشون میشه بلدن کلاه بردارن

امضای Elnaz42
 سپاس شده توسط sahel
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان