فال ورق و دعا نویسی راسته؟
زمان کنونی: ۸-۱-۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: ♥1ta lovely♥
آخرین ارسال: mahtab19
پاسخ: 12
بازدید: 10862

ارسال پاسخ 
۱۱-۱۵-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #1
سلام
چند روز پیشا با دوستم بیرون بودم که دوستم گفت یکتا بیا بریم یک جایی من کار دارم.منم قبول کردم و رفتیم،اما کجا رفتیمو وقتی با به خانه آن شخص شخیص!رفتیم فهمیدم(در طی راه هرچی از دوستم پرسیدم کجا میریم جواب نداد،و گفت برسیم میفهمی!)رفته بودیم پیش یک فالگیرx-(اونم فال ورق!ابتدا بگم که من اصلا اعتقادی به این خرافه ها ندارم.خب از آنجا که من با دوستم دوست هستم در جریان زندگیش هستم و اون خانم خیلی شیک و مجلسی خیلی چیزا رو درست گفتن13،البته اینش جالب بود که از شوهرش طلاق گرفته بود و اصلا اخلاق هم نداشت.توو این هوا داشت از گرما میمرد و میرفت جلو کولر(من که سرما خوردم شدید و تا قرون آخر دوا و درمون رو از دوستم گرفتم21
خلاصه آدم عجیبی بود
بعد یک هفته این دوست من اومد خونمون و گفت رفتم پیش دعا نویسx-(فکر نکنید که دوستم آدم خرافه پرستی هستش(البته از کاراش که اینطور استنباط میشه)اما در کل آدم باخدا مذهبی و..اما...
هیچی گفت رفتم پیش دعا نویس،دعا نوشت و گفت یکی طلسمت کرده22و بختت رو بسته1324و دعا رو گفته باید بندازی توو یک پلاستیک باد کنی و در یک باغی به تنه درختی ببندی که نسیم بخوره،بعد یک هفته دعا رو باید بندازی در یک آب روان تا طلسم باطل بشه!
خیلی دوست دارم بدونم که آخرش چی میشه.اما نکته جالب برام تیکه فال ورق بود!که درست درومد
نظر شما راجبه این فال ها چی هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ©aNa© ، گلنـــاز ، علی اکبر ، راکعه ، پیرو موعود ، نگار 24 ، sahel
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
۸-۲۸-۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #11
RE: فال ورق و دعا نویسی راسته؟
بسم الله الرحمن الرحیم
فال ورق و فال قهوه و ... واسه تفریح خوبه
اعتقادی بهش نداشته باشید

امضای ahmad4444
تا ظهور عاشقانه میجنگم و بر این فال میمانم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۵-۱۳۹۶, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #12
RE: فال ورق و دعا نویسی راسته؟
بسم الله الرحمن الرحیم
آدم وقتی با قرآن استخاره می کنه هم همیشه درست در نمی آید. اون وقت با ورق و قهوه و رمل و اینجور چیزا درست دربیاد ؟؟؟؟!!!

امضای mahtab19
معرفی مواد معدنی آهک زنده و کربنات کلسیم و مواد شیمیایی اسید هیومیک و سود پرک و سود مایع  و سولفات آلومینیوم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان