نظرسنجی: چه مقدار در باره وهابیت میدونی؟
هیچی
تو تالار یاد گرفتم
قبلا مطالعه داشتم
سایر موارد
[نمایش نتایج]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

درباره وهابیت چی میدونی؟
زمان کنونی: ۸-۲۳-۱۳۹۷, ۰۹:۴۰ عصر
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdy30na
آخرین ارسال: MMPN
پاسخ: 34
بازدید: 19854

ارسال پاسخ 
درباره وهابیت چی میدونی؟
۱۲-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #1
درباره وهابیت چی میدونی؟
بسم الله الرحمن الرحیم
از اسم پست معلومه کهچی میخوام از شما
 هر چی میدونی درباره وهابیت  و سلفی ها میدونین بگین تا بدونیم و به بقیم بگیم که چیا بلدیم
فقط دوستان دقت کنن هر حرفی میزنن اگه سند داشتن باید با سند بگن و از توهین هم بپرهیزن.

امضای mahdy30na
[تصویر:  do.php?img=4182]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط منتظر موعود ، MYNK ، MoBaReZ ، softwar officer ، منم گدای فاطمه... ، مسجد عشاق
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
۱۲-۲۶-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #11
RE: درباره وهابیت چی میدونی؟
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
دانسته ها تموم شد؟
چچقدر ما درباره مخالفین میدونیم37

امضای mahdy30na
 سپاس شده توسط MYNK ، منتظر موعود ، softwar officer ، مسجد عشاق
۱۲-۲۷-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ صبح
ارسال: #12
بسم الله الرحمن الرحیم

شما خودتونم بذارین خب شاید تو ذهن ما جرقه بخوره !!!!!

امضای منتظر موعود
[تصویر:  do.php?img=1128]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط softwar officer ، مسجد عشاق
۱۲-۲۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #13
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

وهابیون کسانی هستند که فکر تغدیه خر خداوند در روز های جمعه هستند و در بام منازل خود کاه میگذارند تا این خر گرسنه نماند>1>14

یاحق

امضای PeYROVaN
فلقٍ ناس کــلیــد نــصـر(ظهور)است...

ما می خواهیم علی اکبر های امام زمانمان باشیم...
 سپاس شده توسط منتظر موعود ، softwar officer ، مسجد عشاق
۱۲-۲۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۷-۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ عصر، توسط منتظر موعود.)
ارسال: #14
بسم الله الرحمن الرحیم

واقعا؟؟؟ 13

لطفا منبعشم بذارید شما که آقای مهدی سینا رو می‌شناسید!1742

امضای منتظر موعود
 سپاس شده توسط PeYROVaN ، softwar officer ، مسجد عشاق
۱۲-۲۷-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #15
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

منبع دوست خودم که وهابی بوده شیعه شده

یاحق

امضای PeYROVaN
فلقٍ ناس کــلیــد نــصـر(ظهور)است...

ما می خواهیم علی اکبر های امام زمانمان باشیم...
 سپاس شده توسط منتظر موعود ، softwar officer ، مسجد عشاق
۱۲-۲۷-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #16
سلام
ب قول بچه دخدر خالم(ماکان گودزیلا 3ساله)
همین بس ک این بچه خلاصه و مفید تعریف میکنه:وهابیا خرن224
خو جناب سینا تعریف مفید و کامل بود؟
دیگه خرو دیدی اینا هم ببین!اصن دو دو میکنن با هم.باز بیچاره خر
البته من تعریف عامیانه و جامع پسند وهابیا رو گفتما!اگر بخوایم دشمن شناسی نگاه کنیم اصنم خر نیسن!(ببخشید ک هی میگم خرا!22)
چرا از نگا دشمن شناسی خر نیستن؟چون نقش مهمی رو توو خرابی چهره اسلام هستن! اصن ی سریا ک پرتن از موضوع نماد اسلامو این خل چلای هفت خطو میدونن!
اما از نگاه ضمیر ناخوداگاهی بخوایم نگا کنیم؛وهابیت=گردن زدن آدما،وحشی گریاشون
از نگاه شما بخوایم نگا کنیم،تاپیکای شما رو دیدیم نظر فلسفی شما رو هم دیدیم
من خودم ک از پستای وهابی شما خوشم میاد،بخصوص تاپیک آخرین فتواهاشون!
یاعلی مدد

امضای softwar officer
ربنا آتنا کربلا ...
واجعل مماتی فی العاشورا ...
روحـــــی لک الفــــــدا یا مــــولا ...
حُـــــــــــــــســــــــــــــــین

[تصویر:  do.php?img=1744]
 سپاس شده توسط PeYROVaN ، MoBaReZ ، مسجد عشاق
۱۲-۲۷-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #17
سلام
ابن عساکر شافعی به نقل از یکی از علمای اهل سنت چنین آورده که او می گوید: جماعتی از حشویه و لات ها و اوباش ها که اسم آنها حنبلی هست،بدعت های عجیب زیادی را در بغداد گذاشتند(از جمله این بدعت ها که حنبلی های اوباش! گذاشتند این است که) اعقاد دارند:خدا از آسمان به زمین پایین می آید و سوار یک خر می شود،در حالی که جوان هست و موهای پرپشتی دارد،یک تاج نورانی هم دارد کفش طلایی هم به پا دارد!!
إن جماعة من الحشویة والأوباش الرعاع المتوسمین بالحنبلیة أظهروا ببغداد من البدع الفظیعة والمخازی الشنیعة...إنه ینزل بذاته ویتردد على حمار فی صورة شاب أمرد بشعر قطط وعلیه تاج یلمع وفی رجلیه نعلان من ذهب
تبیین کذب المفتری ابن عساکر ج1ص311 دار الکتاب العربی - بیروت
[تصویر:  moghademe_olagh.png]

[تصویر:  olagh.png]

[تصویر:  olagh1.png]

البته به همین خاطر می گویند،پیروان مکتب سقیفه در بغداد،بر پشت بام خود علف پخش می کنند تا اگر خدا با خرش از آسمان به زمین آمد، خدا به خانه خودشان بیاید و به خانه همسایه نرود.
در این مطلب،ابن عساکر شافعی،حنبلی ها را به اراذل و اوباش کوچه ها تشبیه می کند! اگر توهین هست،آقای ابن عساکر شافعی عالم بزرگ شما،این توهین را به حنبلی ها کرده است.
نقل کرده اند که روزی یکی از پیروان مکتب سقیفه به پشت بام رفت،نوجوان زیبا رویی را دید،دنبالش کرد و نوجوان هم فرار کرد.این بدو،آن بدو،تا بالاخره وقتی قضیه را می پرسند می گوید:من فکر کردم خدا هست،و رفتم تا با خدا مصافحه کنم،بغلش کنم،وگرنه قصد سویی نداشتم!!

بدمیکنم منبع میخوام
البته هم هچی به منبع نیستا
بعضی وقتا مثل ماکان باید حرفید4
دوستان از ایگه دشمن رو خر فرض میکنین یکبار به حیثیت مخلوق خدا توهین نشه
پیشا پیش از همه خرهای عالم میخوایم که این نسبت رو به خودشون نگیرن و ما رو ببخشن که اینجوری میگیم.
هیچ جا از این مطالب پیدا نمیشه که بشه کاربردیش کرد.
خانم سافت وار خیلی از فتاوایی که اینها میدن رو ما نمیزایم
چون واقعا من شخصا شرم میکم که حتی متن عربیشم بزارم چه برسه به ترجمه.
دیگه خود مفصل بخوان از این بوغغغغغغغغغغغ گوییها
خدای الاغ سوار
تما ببینین.

امضای mahdy30na
 سپاس شده توسط PeYROVaN ، منتظر موعود ، softwar officer ، مسجد عشاق
۱-۱-۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ صبح، توسط MoBaReZ.)
ارسال: #18
بسم الله الرحمن الرحیم

خدای وهابیا مو فرفری ه و کوسه هست (ریش نداره). بعد یکی از خودشون نیست به خودشون بگه وقتی خدای ما ریش نداره پس چرا ما تا قاف ناف ریش بلند می کنیم! 44 3778
این جماعت وهابی معتقد به خدای جسمانی هستند که همونطوری که ابن تیمه حرانی از منبرش پایین میومد اون
خدا هم از عرشش میاد پایین
تازه این خدا اگه بتونی شب جمعه ها پیداش کنی و به بند تنبونش اویزون بشی می تونی حاجتت رو ازش بزور بگیری!62

بسم الله الرحمن الرحیم

امام شمس الدين محمد بن احمد ذهبي، متوفاي 748ه‍ .ق  که خود شاگرد ابن تيميه بوده هنگامي که مشاهده مي‌کند استادش درصدد تکفير و تفسيق مسلمانان است، درصدد نصيحت او برآمده و نکاتي را به او تذکر مي‌دهد. اين نصيحت نامه که به نام «النصيحة الذهبية الي ابن تيمية» معروف است جداگانه با تحقيق چاپ شده است.

به نام خداوند بخشاينده بخشايشگر. ستايش مخصوص خداوند است بر ذلّت من، اي پروردگار من! به من رحم کن و لغزشم را بپوشان و ايمان را برايم حفظ کن. واي از کمي حزنم، و تأسف بر سنت و رفتن اهلش. و چه قدر مشتاق برادران مؤمن هستم تا مرا بر گريستن ياري دهند، و چه قدر بر از دست دادن مرداني که چراغ‌هاي علم و اهل تقوا و گنج‌هاي خيرات بوده‌اند محزونم. آه که چه قدر حسرت وجود درهم حلال و برادر همدم مي‌خورم. خوشا به حال کسي که عيب خودش او را از عيوب مردم باز دارد، و بدا به حال کسي که عيوب مردم او را از عيوب خودش باز دارد. تا به کي خاشاک را در چشم برادرت مي‌بيني ولي تنه درخت را در چشم مشاهده نمي‌کني؟
تا به کي خود و گفتار و عبارات خود را مدح مي‌کني و علما را مذمت مي‌نمايي و به دنبال لغزش‌هاي مردم مي‌باشي در حالي که مي‌داني پيامبر (صلّي الله عليه  وسلّم) از اين کار نهي کرده است آن جا که مي‌فرمايد: (مردگان خود را جز به خير ياد نکنيد؛ زيرا آنان به آنچه که پيش فرستاده بودند رسيدند).

آري، مي‌دانم که جواب مرا مي‌دهي تا خودت را ياري کني، که مصيبت در مورد کساني است که بويي از اسلام نبرده و از شريعت محمّد (صلّي الله عليه  وسلّم) اطّلاعي ندارند، در حالي که اين امر جهاد است. آري، به خدا سوگند! مقداري از خير را شناختند که اگر بنده به آن عمل مي‌کرد پيروز مي‌شد ولي نسبت به بسياري از امور که خداوند از آنها نخواسته جاهل شدند. و در حديث است: (از خوبي اسلام انسان اين است که چيزي را که بي‌معناست ترک کند).
اي مرد! تو را به خدا سوگند! دست از ما بردار؛ زيرا تو اهل محاجّه مي‌باشي با زباني گويا که قرار نداشته و آرام ندارد، و بپرهيز از غلط کاري در دين. پيامبر (صلّي الله عليه  وسلّم) از ورود در مسائلي کراهت داشت و عيب گرفت و از زياد سؤال کردن نهي کرد و فرمود: (بيشترين خوفم بر امتم از منافقي است که زبان گويا دارد). و زياد حرف زدن بدون دليل قلب را مي‌ميراند اگر در حلال و حرام باشد تا چه رسد به عبارات يونسيه و فلاسفه و اين کفرياتي که قلب را کور مي‌کند.

به خدا سوگند که ما در عالم وجود مضحکه شده‌ايم. پس تا به کي دقايق کفر يا فلسفي را نبش مي‌کني تا با عقولمان آنها را ردّ کنيم.
اي مرد! تو سمّ‌هاي فلاسفه و مصنفات آنها را چندين مرتبه بلعيده‌اي و با زياد استعمال کردن سمّ، جسم با آن فربه شده و به خدا سوگند که در بدن جاي مي‌گيرد. چه قدر مشتاق مجلسي هستم که در آن قرآن با تدبر و خشيت با تذکر و سکوت، و با تفکر باشد. و چه مقدار مشتاق مجلسي هستم که در آن ذکر نيکان باشد؛ چرا که هنگام ياد صالحان برکت نازل مي‌شود، نه اينکه هنگام ذکر صالحان آنها را با خواري و لعن ياد کنيم. در سابق شمشير حجاج و زبان ابن حزم مثل دو برادر بودند که هر دو را با هم جمع کردي.
به خدا سوگند! ما را از ذکر بدعت خميس و خوردن حبوب رها کن. آنان را در ذکر بدعت‌هايي يافتند که از اصل ضلالت بود، ولي الآن به عنوان سنت اصيل و اساس توحيد مطرح شده که هر کس آن را نشناسد کافر يا الاغ است، و کسي که تکفير نکند از فرعون کافرتر مي‌باشد و مسيحيان مثل ما به حساب مي‌آيند. به خدا سوگند! در قلب‌ها شک‌هايي است که اگر ايمانت با شهادتين براي تو سالم بماند تو به سعادت رسيده‌اي. اي خسران بر کسي که از تو پيروي کرده و در معرض کفر و از هم پاشيدن قرار گرفته است، خصوصاً در صورتي که داراي علم و ايمان اندک با آرزوهاي دراز و شهواني باشد، ولي چنين شخصي تو را نفع مي‌دهد و مي‌تواند از تو با دست و زبانش دفاع کند در حالي که در باطن با حال و قلبش دشمن توست. آيا بيشتر پيروانت افراد زمين‌گير و غيرمستقل و کم‌‌خرد يا افراد صالح بي‌فهم و شعور نيستند؟! اگر مرا تصديق نمي‌کني تفتيش کن و آنها را با ترازوي عدالت وزن نما.
اي مسلمان! الاغ شهوتت را براي مدح خود پيش انداز، تا به کي با او به صداقت رفتار مي‌کني و با نيکان دشمني مي‌نمايي؟ و تا به کي او را تصديق مي‌کني و به نيکان عيب وارد مي‌نمايي؟! و تا به کي او را تعظيم کرده و بندگان خدا را کوچک مي‌کني، تا به کي با او دوستي مي‌کني ولي با افراد زاهد دشمني مي‌نمايي؟! و تا به کي کلام و گفتار خود را مي‌ستايي به حدي که ـ به خدا سوگند ـ احاديث صحيحين را ستايش نمي‌کني؟! اي کاش احاديث صحيحين از زبان تو در امان مي‌ماند، بلکه در هر وقتي بر آنها با تضعيف کردن و ضربه زدن به آنها و با تأويل و انکار غضب مي‌کني. آيا وقت آن نرسيده که از اين کارها دست برداري؟! آيا وقت آن نشده که توبه کرده و بازگردي؟! آيا تو در دهه هفتاد خود نيستي که وقت رفتنت نزديک است؟! آري به ياد ندارم که تو ياد مرگ کرده باشي، بلکه هرکس که ياد مرگ مي‌کرد تو او را سرزنش مي‌نمودي. گمان نمي‌کنم که حرف مرا بپذيري و به موعظه‌ام گوش فرا دهي؛ زيرا تو همّت بلندي در نقض اين ورقه به چند جلد کتاب داري و مرا از پيگيري سخنانم باز مي‌داري و دائماً از خود دفاع مي‌کني تا به تو بگويم من ديگر ساکت شدم.
اگر وضعيت و حال تو نزد من که برادر و دوست صميمي من هستي اين است چه رسد به حال تو نزد کسي که از دشمنان تو به حساب مي‌آيد. و به خدا سوگند که در ميان دشمنان تو افرادي صالح و عاقل و فاضل وجود دارند، همان‌گونه که در ميان دوستانت افراد فاجر و دروغ‌گو و جاهل و باطل و کور و گاو [نفهم] هستند.
من از تو راضي هستم که مرا در ملأ عام ناسزاگويي ولي از گفتار من در خفا نفع ببري، همان‌گونه که در روايت آمده: (خدا رحمت کند کسي را که عيب‌هايم را به من هديه دهد). من داراي عيوب بسياري هستم، واي بر من اگر توبه نکنم، واي از مفتضح شدنم از جانب خدايي که علم غيب بسيار دارد، دواي من عفو و بخشش و گذشت و توفيق و هدايت خداست. و ستايش مخصوص خدايي است که پروردگار عالميان است و درود خدا بر آقاي ما محمّد خاتم پيامبران و بر آل و تمام صحابه او.

عکس متن دست نویس عربی:

[تصویر:  %D9%86%D8%B5%DB%8C%D8%AD%D8%AA_%D9%86%D8...D8%B51.gif]
[تصویر:  %D9%86%D8%B5%DB%8C%D8%AD%D8%AA_%D9%86%D8...D8%B52.gif][تصویر:  %D9%86%D8%B5%DB%8C%D8%AD%D8%AA_%D9%86%D8...D8%B53.gif]

امضای MoBaReZ
چنگ دل آهنگ دلکش میزند
ناله عشق است و آتش می زند

السلام ای شاه تشنه یا قتیل العبرات

یا حسین
 سپاس شده توسط منتظر موعود ، mahdy30na ، مسجد عشاق
۱-۱-۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #19
بسم الله الرحمن الرحیم

واقعا ؟؟13

24

امضای منتظر موعود
 سپاس شده توسط mahdy30na ، MoBaReZ ، مسجد عشاق
۱-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #20
بسم الله الرحمن الرحیم
راستی ، یه راسم دارن به اسم " مهرجان  الجنادرية جشن‌هاي هفده روزه آل سعود " که مدتی پیش دوباره موقش رسیده بود.
این مراسم دیگه هرچی درباره این جشن واستین تو مطالب نت پیدا کنین.
فقط بگم جشن میلاد رسول اکرم رو نهی و بدعت میدونن ولی جشنای ملی و ... حلال هستش.
حالا دیگه این مراسمو این شما
به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، تصاویر منتشر شده از این ماجرا بیانگر آن است که "پرنس چارلز " درحالی که لباس سنتی سعودی ها را پوشیده و یک شمشیر عربی به دست دارد؛ دوشادوش امیر ریاض، ولید بن طلال و بعضی از اعضای خاندان حاکم در حال رقص شمشیر است.

به گزارش بی بی سی؛ شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا که به عربستان سفر کرده در مراسمی با لباس سنتی حاضر شد و در رقص شمشیر شرکت کرد.

ولیعهد بریتانیا همراه با اعضای خاندان سلطنتی عربستان در رقص عرضه (شمشیر) در ریاض شرکت کرد.

شاهزاده چارلز در این مراسم کاملا مردانه، دشداشه بر تن داشت.

ولیعهد بریتانیا که سرگرم دیدار از خاورمیانه است، پس از عربستان به قطر نیز سفر خواهد کرد.

این دومین سفر او به عربستان در کمتر از یک سال گذشته است. شاهزاده چارلز برای اولین بار در سال ۱۹۸۶ به عربستان سعودی سفر کرده و این دهمین سفر او به این کشور از آن زمان به شمار می‌رود.

مراسمی که ولیعهد بریتانیا در آن حضور یافت، به مناسبت جشنواره جنادریه بود که هر سال به مدت دو هفته برگزار می‌شود.

میزبان شاهزاده چارلز، شاهزاده مقرن بن عبدالعزیز آل سعود، رئیس سابق سازمان اطلاعات و امنیت عربستان بود که سال پیش به عنوان معاون دوم نخست وزیر منصوب شد.

جشن های موسوم به جنادریه در عربستان - که آوازخوانی و رقص بخشی از آن است- در حالی برگزار می شود که سردامداران آل سعود، برگزاری هرگونه جشن در مناسبت های مذهبی مانند میلاد پیامبر اسلام (ص) را تحریم کرده و آن را "بدعت" می نامند.

[تصویر:  934r8934jamnews_ir%20%20%281%29.jpg]
[تصویر:  934r8934jamnews_ir%20%20%282%29.jpg]
[تصویر:  934r8934jamnews_ir%20%20%283%29.jpg]
[تصویر:  934r8934jamnews_ir%20%20%284%29.jpg]
[تصویر:  934r8934jamnews_ir%20%20%285%29.jpg]
[تصویر:  934r8934jamnews_ir%20%20%286%29.jpg]

امضای mahdy30na
 سپاس شده توسط MoBaReZ ، منتظر موعود ، مسجد عشاق
ارسال پاسخ