افشاگری آیت الله سید محمد علی شیرازی از ماهیت بیتِ صادق شیرازی
زمان کنونی: ۴-۲۴-۱۳۹۹, ۰۹:۲۲ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: AhmadReza
آخرین ارسال: AhmadReza
پاسخ: 1
بازدید: 1250

ارسال پاسخ 
افشاگری آیت الله سید محمد علی شیرازی از ماهیت بیتِ صادق شیرازی
۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ صبح
ارسال: #1
یا مهدی افشاگری آیت الله سید محمد علی شیرازی از ماهیت بیتِ صادق شیرازی
گزیده ای از مصاحبه ای خواندنی با آیت الله سید محمد علی شیرازی در افشای ماهیت بیتِ بزرگ احیا گر تکفیر شیعه !!!

…………….
آیت الله حاج سید محمد علی شیرازی فرزند مرحوم آیت الله حاج سید عبدالله شیرازی در سال ۱۳۲۶ هجری شمسی در نجف اشرف دیده به جهان گشود و تحصیلات حوزوی خود را در همان دیار پی گرفت.
وی پس از یک مقطع طولانی اشتغال به درس و تدریس در حوزه علمیه کهنسال نجف و انجام خدمات فرهنگی و اجتماعی و مبارزه سخت و شدید با رژیم بعث حاکم بر عراق و به وجود آمدن شرایط سخت و دشوار برای حوزه علمیه نجف اشرف که منجر به تبعید بیشتر روحانیون آن حوزه و عموم ایرانیان شد همراه با پدر بزرگوارش به ایران مهاجرت کرد در مشهد مقدس سکنی گزید.
روحیه مبارزه و استکبارستیزی باعث شد تا در جریان انقلاب اسلامی بیت آیت الله سید محمد علی شیرازی به یکی از پایگاه های مبارزه تبدیل شود. یکی از ویژگی های این عالم بزرگ رصد تحولات جهان اسلام و رسیدگی به وضعیت مسلمانان به ویژه در منطقه است از این رو دوستان، آشنایان، مریدان و مقلدانی از بیشتر کشورهای همسایه دارد.
[تصویر:  Clip_62-300x170.jpg]
در مورد شجره طیبه شیرازی‌ها برای ما توضیح بدهید.
-بله شجره طیبه است. اولا شاعر می‌گوید:
هرگز از شیراز مردی برنخاست/ یا معلم بود یا گوهرشناس
شیراز از شهرهایی است که برازنده و عالم زیاد داشته است. من مقدمه ابن خلدون را مطالعه می‌کردم نکته‌ای راجع به شیراز خواندم. ایشان وقتی وارد شیراز و ایالت فارس می‌شود در مقدمه کتابش می‌نویسد «و کانت تسمی فی الحَقبه طویله من الزمن بدارالعلم لکثره الوجود العلماء فیها» یعنی تاریخ از گذشته، شیراز را دارالعلم می‌داند. سپس ادامه می‌دهد در یک زمان، در شیراز سیصد عالم وجود داشت. شیراز همیشه اینگونه بوده است.
ما در نجف که بودیم در یک مقطع، هفت یا هشت مرجع به نام شیرازی بودند. مرحوم والد ما، مرحوم آقامیرزا عبدالهادی شیرازی که واقعا از مراجع منزه بودند و خیلی‌ها ایشان را با آقاسیدعبدالهادیِ ما اشتباه می‌گیرند و مراجع بزرگوار دیگر.
آیا خاندان محمد شیرازی با خانواده حضرت‌عالی نسبتی دارند؟
ما “نسبت نَسبی” نداریم. آن‌ها حسینی هستند و ما موسوی هستیم؛ اما آن‌ها هم شیرازی هستند. البته برخی ارتباطات سببی و خانوادگی میان ما هست. آن‌ها در کربلا بودند. مرحوم آقامیرزامهدی شیرازی کربلا بودند. نجف نبودند. از اصحاب و حواریین مرحوم حاج آقاحسین قمی به شمار می‌آمدند و از تلامیذه ایشان بود. مرحوم آقامیرزامهدی، به عنوان یک نیروی علمی قوی “در حد فقاهت مطرح نبود”. شاخصه ایشان تقوا بود؛ یعنی جنبه تقوای ایشان بیش از جنبه عِلمیت‌شان بود. او چهار پسر داشت. پسر بزرگ “محمدشیرازی” بود که از عراق به کویت رفت و مدتی در آنجا بود و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به قم آمد و در اینجا فراز و نشیب‌هایی داشت.
چه شد که ایشان در ایران مهجور واقع شدند؟
اجازه بدهید وارد این مباحث نشویم. چون یک سری مسائل هست که آسوده دلی می‌خواهد و شب مهتابی!
ما دوست داریم یک شب مهتابی خدمت شما برسیم! الان از آن خانواده میرزامهدی شیرازی چه افراد شاخصی مانده‌اند؟؟؟
از آن خاندان “محمد” که فوت شد. تشکیلات محمد شیرازی، یک “تشکیلات سازمان یافته” بود. با همه کربلایی‌ها و… در ارتباط بود و فعالیت داشت. یک حالت – شاید تعبیرم درست نباشد- “حزبی” داشتند و هماهنگ و یک‌نواخت حرکت می‌کردند. پیروان و دوستان ایشان یک‌نواخت حرکت می‌کردند و برنامه می‌ریختند برای اینکه آقاصادق را به جای اخوی‌شان به عنوان مرجع مطرح کنند !!!
می گویند مرحوم محمد شیرازی در سی و پنج سالگی اعلام مرجعیت می‌کند و البته آقای “خویی” در مورد ادّعای مرجعیت ایشان موضع می‌گیرند.
بله ایشان(آقای خویی ) و مرحوم آقای “شاهرودی” موضع گرفتند. البته محمد شیرازی در برخی درس‌ها قوی بودند و چون “استحکام سازمانی “قوی‌ای داشتند توانستند بر اوضاعشان مسلط شوند. آن استحکام سازمانی را الان بیشتر دارند!!!
یک برادر هم آقاسیدحسن شیرازی بود که در سوریه ترور شد. در عراق زندان شد و بعد از آزادی به سوریه رفت و توسط ایادی بعثی‌ها در آنجا ترور شد.
یک برادر هم مجتبی است که در “انگلستان” از سخنان ایشان بهره‌مند می شوید! (خنده و تأسف حضار) از حرکت‌های ایشان خیلی متأسفیم… حرکات نامطلوبی است.
+به نظر شما خانواده شیرازی با سیدمجتبی و هتاکی‌های او ، علیهِ علمای ایران موافقند؟
-اظهار برائت نمی‌کنند! من به بعضی هایشان می‌گویم. می‌گویند نظر خودش است و ما کاری نداریم. هیچ وقت در جایی شنیده و مشاهده نشد که اظهار تأسف و تألّمی شده باشد و از او تبرّی کنند. داماد ایشان “یاسر الحبیب” است. آن روحانی کویتی که الان لندن نشین شده است. یاسر الحبیب در سخنانش، موضع خودش را به صادق شیرازی با عنوان “مرجعیت اعلای شیعه” مستند می‌کند؛. متأسفانه این یاسر الحبیب مواضع تندی دارد. خود آقامجتبی هم که از مرز خارج است.
+ ظاهرا در فعالیت بین المللی موفق هستند؟
- بله، خیلی !. عرض کردم فعالیت بین المللی و سازماندهی‌شان خیلی قوی است. همین یکی دو روز قبل صحبت این بود که مدتی است کویت و کشورهای عربیِ خلیج فارس، به ایرانی‌ها ویزا نمی‌دهند. یک آقایی گفت جز به تشکیلات آقاسیدصادق شیرازی، به دیگران ویزا نمی‌دهند!!!!!!. آنها نفوذ فوق العاده‌ای دارند و فعالیت‌هایشان خیلی وسیع است. از دستگاه صادق ویزاگرفتن و به آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی رفتن، خیلی طبیعی است.!!!
ممکن است افرادی، بستگانی در آمریکا داشته باشند و چندین سال بخواهند به جهاتی سفری به آمریکا داشته باشند و موفق نمی‌شوند؛ ولی مجموعه ایشان بحمدلله موفقند!!! (خنده حضار)
مطالب دیگر چیزهایی است که اسرار ناگوست و ما هم نباید بگوییم و شما هم نباید بشنوید! . خلاصه آنها یک خاندان‌اند که بعضی از اقوامشان در کربلا و در مکه بودند و هستند !!!
منبع : رسا
متن کامل مصاحبه در اینجا …

امضای AhmadReza
آخ زینب و اسارت مگه میشه....font]

[font=Arial]
شاید این جمعه بیاید.....شاید


ربنا آتنا کربلا ...
واجعل مماتی فی العاشورا ...
روحـــــی لک الفــــــدا یا مــــولا ...
حُـــــــــــــــســــــــــــــــین
[/align]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط منم گدای فاطمه...
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

POWERED BY MyBB, © 1390-1399 گروه پیروان موعود
پشتیبانی و توسعه SaneCity