جراحی زیبایی و مشکلات آن...
زمان کنونی: ۸-۱-۱۳۹۶, ۰۷:۴۵ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: نگار 24
آخرین ارسال: hostcode
پاسخ: 4
بازدید: 662

ارسال پاسخ 
جراحی زیبایی و مشکلات آن...
۴-۳۱-۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #1
جراحی زیبایی و مشکلات آن...روزنامه تهران امروز نوشت:

اين روزها نه‌تنها دختران و پسران جوان خود را به تيغ جراحي مي‌سپارند تا زيباتر به‌نظر برسند بلكه پاي نوجوان‌ها هم به اتاق‌هاي عمل كشيده شده تا با بيني، گونه و حتي اندامي زيباتر زندگي خود را ادامه دهند. به‌گفته مصطفي تبريزي، متخصص روان‌شناسي، سن متقاضيان جراحي زيبايي بيني به 14 سال در پسران و 15 سال در دختران كاهش پيدا كرده است.

 اگرچه براساس آخرين آمار اعلام شده ايران از نظر تعداد جراحی زیبایی بینی، رتبه اول را در جهان به خود اختصاص داده است. اما ايراني‌ها تنها از بيني خود ناراضي نيستند. پس از بيني جراحي‌هاي شكم و سينه نيز از فراواني بالايي برخوردارند. اتفاقي كه به عقيده دكتر ابراهيم فياض، مردم‌شناس، «در بي‌خبري مسئولان و فقدان اقدامي جدي در رسانه ملي رخ داده است.» او در گفت‌وگو با تهران‌امروز مي‌گويد: «مقابله با اين فرهنگ نادرست، در قالب طرح‌هاي عفاف و حجاب قابل اجراست.» وي ادامه مي‌دهد: «بودجه‌هاي كلاني در قالب طرح عفاف و حجاب به دستگاه‌هاي دولتي اختصاص مي‌يابد كه متاسفانه بدون كمك گرفتن از مردم شناسان و جامعه شناسان هزينه مي‌شود.»

 به نظر مي‌رسد حدود 15 درصد از مردان و 90 درصد از زنان از ظاهر مادرزادي خود راضي نيستند. دكتر مجيد ابهري متخصص علوم رفتاري، بر اساس پژوهشي كه به تازگي انجام شده دليل اصلي اين اقدامات را «توهم خود زشت پنداري» اعلام كرده و گفته است: «تنها 20 درصد از جراحي‌هاي زيبايي جنبه درماني و ضروري دارند و 80 درصد آنها غيرضروري و تشريفاتي است.» اين در حالي است كه «85 درصد از جراحي‌كنندگان زيبايي از چهره‌ بعد از عمل خود رضايت ندارند و نه‌تنها اعتماد به نفس‌شان افزايش نمي‌يابد بلكه دچار سرخوردگي هم مي‌شود.» به‌عقيده دكتر تبريزي، كاهش سن عمل زيبايي در كشور «نشان‌دهنده اين است كه فرد به انجام عملي تصميم مي‌گيرد كه هنوز آگاهي و شناخت كافي از اين موضوع و پيامدهاي ناشي از آن ندارد.»


سرخوردگي پس از عمل

كافي است ساعتي را در خيابان‌هاي شهر قدم بزنيد يا همانطور كه به امور روزمره خود در بانك و ميادين تره‌بار مي‌پردازيد با دقت بيشتري از هميشه به اطراف نگاه كنيد. بدون شك، دختران و پسراني را خواهيد ديد كه با بيني‌هاي چسب زده هر يك به سويي مي‌روند. اما تنها دقيقه‌اي ايستادن در كنار آنها، تنفس با صدا و مشكل‌شان در دم و بازدم را رومي‌كند. اما چرا آنها هزينه‌هاي سنگين، درد و عوارض جراحي را به جان مي‌خرند تا با بيني برچسب زده در خيابان راه بروند؟ مصطفي تبريزي در اين باره به تهران‌امروز مي‌گويد: «بيشترين افرادي كه عمل زيبايي انجام مي‌دهند كساني هستند كه عزت نفس و اعتماد به نفس پاييني دارند و اين افراد در پي دستيابي به تاييد نظر افراد ديگر جامعه و جايگاه اجتماعي‌اند، در حالي‌كه اين جايگاه حاصل توهم ذهني آنان است و پيامد و نتيجه عملي و كاربردي براي آنها در جامعه ندارد. برخلاف كشور ما جراحي زيبايي ليپوساكشن (كوچك كردن شكم) شايع‌ترين عمل زيبايي در دنياست كه هدف درماني دارد.» او ادامه مي‌دهد: «اين افراد عموما پس از عمل به آن ميزان رضايت مورد نظر خود دست نمي‌يابند و چهره و ظاهري كه قبل از عمل در ذهن خود مي‌پرورانند را محقق نمي‌بينند و عموما با مشكلات ثانويه ديگري از قبيل مشكلات تنفسي، افتادگي گونه، بازگشت چين و چروك‌هاي صورت و... مواجه مي‌شوند اما چون پيش از عمل تعهدنامه امضا كرده‌اند امكان اعتراض ندارند!»


زير تيغ تيز

زن مرده بود! يك هفته قبل براي عمل جراحي زيبايي در بيمارستان بستري شده بود اما پس از عمل جراحي، كارش به بخش مراقبت‌هاي ويژه كشيد و سرانجام آلارم دستگاه‌ها پرستاران را از مرگش باخبر كرد. او در روز نخست بستري به خبرنگار تهران‌امروز گفته بود: «راضي به جراحي نبودم اما همسرم اصرار كرد تا اندامي شبيه مدل‌هاي خارجي داشته باشم.» دكتر ابراهيم فياض در اين باره به تهران امروز مي‌گويد: «متاسفانه هيچ برنامه‌اي براي بومي نگه داشتن معيارهاي زيبايي ما وجود ندارد. فقط به تلبيغات صدا و سيما نگاه كنيد! كودكان مو طلايي با چشمان رنگي گلچين شده‌اند تا به عنوان بچه‌هايي زيبا كالاها را تبليغ كنند. اين به ذهن مخاطب القا مي‌كند كه براي زيبا بودن بايد شبيه اروپايي‌ها باشيد!» او ادامه مي‌دهد: «غريزه جنسي در جامعه كنوني و به دور از برنامه‌هاي صحيح براي ازدواج جوانان ارضا نمي‌شود و چنين مسائلي بازتوليد فرهنگي غريزه ارضا نشده است. دختران و پسران براي آنكه مورد توجه باشند به خودنمايي دست مي‌زنند و ديگر لوازم آرايش خلأ‌هاي آنان را پر نمي‌كند.»

دختر گان پوشيده و آماده رفتن به اتاق عمل است. 23 ساله است و آماده تا با اندامي زيباتر از بيمارستان مرخص شود. مي‌گويد: «براي پرداخت هزينه سه ميليون توماني، وام گرفتم و چون پدرم راضي نبود هيچ كمكي به من در اين زمينه نكرد. اما آخرش مجبورش كردم رضايت‌نامه را امضا كند و انگشت بزند.» او ادامه مي‌دهد: «دلم مي‌خواست آنطوري كه دوست دارم لباس بپوشم. حتي در دوران مدرسه گاهي دوستانم مرا مسخره مي‌كردند. دلم مي‌خواست مثل هنرپيشه‌هاي خارجي باشم. وقتي چنين امكاناتي هست و در دوره‌اي زندگي مي‌كنيم كه با عمل جراحي مي‌توانم به آرزوهايم برسم و همه جا بدرخشم، چرا از اين امكان استفاده نكنم؟» سينا، 18 ساله است و تازه پيش‌دانشگاهي‌اش را تمام كرده.

چسب سفيدي كه طول و عرض دماغش را پوشانده از دور داد مي‌زند اين بيني عمل شده است. گوشه مطب ايستاده و سرش را بالا نگه‌داشته تا بيني‌اش بيشتر از هميشه سربالا به نظر برسد. او نزديك به چهار ميليون و ششصد هزار تومان براي عمل بيني هزينه كرده است. مي‌گويد: «وقتي مي‌رفتيم مهماني يا در كوچه و خيابان احساس مي‌كردم مردم، به‌ويژه دخترها به بيني من مي‌خندند.» گوشي موبايلش را بالا مي‌آورد و يكي از عكس‌هاي قديمي خود كه نيمرخش را به نمايش گذاشته نشانم مي‌دهد: «دكتر مي‌گفت نيازي به عمل نيست. حتي مي‌خواست منصرفم كند اما وقتي قاطعيت مرا ديد عملم كرد.» قبل از اين خودش را پسري زشت مي‌دانسته اما حالا اوضاع برايش فرق مي‌كند: «دماغم بهترين شكل را هم كه نداشته باشد حداقل سربالاست و اين نوع دماغ مد است. پس كسي نمي‌تواند از من ايراد بگيرد.»


خلأ ‌نظارت وزارت بهداشت

سال گذشته بود كه متخصصان اعلام كردند تعداد کسانی که به‌عنوان متخصص عمل می‌کنند، 10 برابر بیشتر از جراحان پلاستیک واقعی است! دکتر افسر افشار نادری یکی از اساتید جامعه‌شناسی در اين‌باره گفت: «روزانه بیش از 30 تا 50 نفر برای انجام عمل لایپوساکشن به کلینیک‌ها و مطب‌ها مراجعه می‌کنند و تعداد بالای افراد متقاضی باعث شده است که پزشکان با توجه به درآمد کمی که در سایر رشته‌ها دارند، به انجام این عمل بپردازند كه همین امر، ریسک و خطر آسیب به متقاضی را بسیار بالا می‌برد و سالانه شاهد مواردی از فوت در نتیجه عمل غیرمتخصصانه لایپوساکشن هستیم.

 این در حالی است که هیچ نظارتی از سوی وزارت بهداشت و نظام پزشکی بر عملکرد این مراکز درمانی وجود ندارد.» به‌گفته او در حالي كه 157 جراح پلاستیک در تهران مجوز انجام عمل بینی را دارند،هفت هزار پزشک این جراحی را انجام می‌دهند. تعداد قربانیان جراحی‌های زیبایی به‌دلیل نبود آمار رسمی مشخص نیست. با اين همه هر روز، جوانان و نوجوانان ايراني براي آنكه به گمان خود زيباتر باشند فارغ از اينكه هميشه خطر وقوع اتفاقات پيش‌بيني نشده وجود دارد، خود را به تيغ تيز جراحي پزشكان مي‌سپارند. اتفاقي كه اين روزها حتي دامن 14 ساله‌ها را هم گرفته است.


   

امضای نگار 24
نـ ـآیـ ـ ِ دلـ ـ ؛ فـقـ ـط آ ـهـ ـ ..
[تصویر:  sigpic719039_42.gif]
یا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ .. ارْجِعی‏ إِلى‏ رَبِّكِ راضِیَةً مَرْضِیَّةً ..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۷-۱۶-۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: جراحی زیبایی و مشکلات آن...
 
نکاتی در مورد تایلند
در تور تایلند ب نکات زیر توجه کنید
در تایلند سگ های ولگرد زیادی وجود دارد
حدود ۳۰۰ هزار سگ ولگرد در خیابانهای پایتخت تایلند سرگردان هستند.مراقبان سگ ها در گوشه و کنار تایلند با دادن غذا و آب به سگ ها از آنها مراقبت می کنند، اما بسیاری از آنها هنوز نادیده گرفته می شوند و شاید شما با دیدن یک سگ تنها و خیابانی دلتان برایش بسوزد و بخواهید به او کمک کنید. گرچه اکثر آنها توسط این مراقبان حمایت می شوند اما بهتر است در مواجه با این سگ ها مراقب باشید.
۲٫ هوشمندانه معامله کنید
خرید و فروش در تایلند می تواند سرگرم کننده باشد، توصیه می کنیم تامی توانید با فروشنده ها و تجار تایلندی چونه بزنید تا در نهایت به یک توافق مطلوب برسید. این مورد یکی از نکات سفر به تایلند است که می تواند در نهایت ازنظر مالی خیلی به سودتان باشد. اگر از بازار شبانه روز چاتوچاک بازدید می کنید و یا به یکی از بازارهای معروف روی آب تایلند می روید، می توانید حتی اگر جنسی دارید همانجا بفروشید و یا اگر از کالایی خوشتان آمد با یک تخفیف درست و حسابی آن را بخرید. یک دلار ارزش چانه زدن ندارد، برای تخفیف گرفتن بیشتر قیمت را کم کنید. اگر دیدید فروشنده از شما ناراحت شد و اهمیتی نداد، مشکلی نیست! به فروشگاه دیگری بروید. با این کار در انتهای بازارگردی‌تان مبلغ زیادی را تخفیف گرفته اید.
۳٫ اسپری حشره کش به همراه داشتهباشید
در سفر به کشورهای استوایی مثل تایلند با همه ی خوشی هایی که دارد،گاهی باید انتظار نیش های گاه و بی گاه حشره ها هم باشید. یکی از نکات سفر به تایلند دانستن این است که قرار نیست نصف وقتتان صرف مقابله با حشره ها باشد، شما که دوست ندارید به دلیل خارش غیر قابل تحمل یا یکی از چندین ویروس رایج تایلندی در هتل و اتاقتان بمانید پس بهتر است که ایمن سفر کنید. اسپری حشره کش باید در عین حال در تایلند جایگزین عطر و ادکلن شما باشد. اطمینان داشته باشید که همیشه اسپری با اندازه و مدت اقامت سفر همراه داشته باشید. شما هرگز نمی دانید که یک پشه ویروسی تشنه به خون چه زمانی برای شام بیرون می رود!
۴٫ به میمون ها غذا ندهید
یکی از مهمترین نکات سفر به تایلند مخصوصا جنوب این کشور غذاندادن به میمون هاست. شاید بپرسید چرا؟! در بیشتر سواحل جنوبی تایلند با میمون های زیادی برخورد می کنید. آنها ظاهرا زیبا، شوخ طبع هستند و قطعا جالب خواهد بود که از نزدیک آنها را ببینید و بازی کنید اما این به آن معنا نیست که شما به آنها غذا دهید. تغذیه میمون ها باعث می شود آنها کمتر قادر به یافتن غذا به تنهایی باشند. همچنین به این معنی است که آنها افراد را با غذا ارتباط می دهند. خوب نیست که میمون ها به خاطر یافتن غذا از میادین، کیسه و کیف، لباس ها سرقت کنند، این میمون ها هنگام بردن کیف پول شما جذاب نمی شوند، به یاد داشته باشید که اینها حیوانات وحشی هستند.
از
تور 
ارمنستان ما نیز دیدن نماید
۵٫ مراقب تخفیف های خوب باشید!
اگر چیزی به نظر خیلی خوب باشد، احتمالش هست که درست باشد اما اگر یکراننده تاکسی به شما می گوید یک بنای خاص بسته شده است، احتمال اینکه دروغ گفته و می خواهد شما را به محل دیگری جهت بازدید راهنمایی کند بسیار زیاد است. پس اعتماد نکنید اگر آنها به شما بگویند که نمی توانند از تاکسی متر استفاده کنند، دروغ میگویند. اغلب، خارجی ها و گردشگران به عنوان فریب خورنده و کسانی که نقدی آنها تمام نمی شود دیده می شوند و از این طریق نفع می برند. بهترین راه برای از بین بردن این مسئله این است که تحقیق کنید و هزینه ورود به برخی از جاذبه های توریستی برتر که می خواهید بازدید کنید را بدانید.
مواردی که گفته شد همه از نکات سفر به تایلند بودند، کشوری که با هربار سفر به آن باز هم دلتان می خواهد به آنجا سفر کنید. فرقی نمی کند کدام شهر آن باشد، پاتایا، بانکوک و یا پوکت هر کدام جاذبه های دیدنی خودشان را دارند. اما مهم است شما با احتیاط و حفظ نکات ایمنی در این راه قدم بردارید. در تور تایلند اگر با راهنما سفر می کنیدتصور نکنید مواردی که او می گوید صرفا نکات ساده و ابتدایی است، به یاد داشته باشید آنها از آنچه که می گویند به خوبی مطلع هستند و تجربه شان می تواند برای شما مفید باشد.
لطفا از سایت طراحی وب سایت و هاست ارزان ما نیز دیدن نماید

 

امضای hostcode
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۷-۲۰-۱۳۹۶, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #3
RE: جراحی زیبایی و مشکلات آن...
بهترین فصل سفر به تایلند را بدانید
در تور تایلند
با اینکه آب و هوای تایلند به شدت متغیر است وهر سوی آن ساز خودش را می‌زند، اما می‌توان به جرأت گفت که هیچ زمان بدی برای رفتن به این کشور زیبا وجود ندارد و در تمامی فصول تور
تایلند
 ، چیزی برای گردشگران درآستین خود پنهان کرده است. اما اگر به دنبال این هستید که بدانید بهترین زمان برای دیدن این کشور چه فصل یا ماهی است، ما در این مقاله برای شما توضیح می‌دهیم.
سفر به این کشور در ماه ژانویه ( ۱۲ دی- ۱۲بهمن)
در این زمان از سال، هوای کل کشور خوب و متعادلاست. احتمال کمی وجود دارد که باران ببارد. آب و هوای خنک‌تر در شمال کشور باعث می‌شود تا شرایط جوی مناسبی به وجود بیاید و تمام سواحل جنوبی کشور نیز، از گرمای آفتاب لذت ببرند.
رویداد‌های این ماه
جشن سال نوی چینی (تاریخ آن متغیر است و ممکناست در ماه‌های آینده باشد)
این رویداد تعطیلی رسمی نیست اما در سراسر کشورآن را جشن می‌گیرند. خصوصا در محله‌ی چینی‌ها در شهر بانکوک.
سفر به این کشور در ماه فوریه (۱۳ بهمن- ۱۰اسفند)

در شروع این ماه، می‌توان چندین بارش را درسواحل شرقی این کشور پیش‌بینی کرد اما بقیه‌ی کشور در هوای گرم و خشک خود باقی می‌ماند. تا حدی که در شمال این کشور تنها چندین ساعت می‌توانید از خنکی صبحگاهی لذت ببرید.
رویداد‌های این ماه
نمایشگاه گل و گیاه چیانگ مای
نمایشگاهی که ۳ روز به طول می‌انجامد و مجموعه‌ایاز گل‌های زیبا و خاص و گونه‌هایی که تنها در همین نمایشگاه می‌توان پیدا کرد.
سفر به این کشور در ماه مارس (۱۱ اسفند- ۱۲فروردین)
یکی از بهترین مواقعی که تور
تایلند
 آب و هوای خوب و دلچسب دارد همین ماه مارس است.هوای سرد شمال کم کم ناپدید شده و دمای هوا بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌ی سانتی‌گراد است. این بدین معنا است که به هر جای کشور سفر کنید، با سواحلی آفتابی رو به رو خواهید شد.
سفر به این کشور در ماه آوریل (۱۳ فروردین- ۱۱اردیبهشت)
آب و هوای تایلند در ماه آوریل بهتر از ماهمارس است و سیل گردشگران به این کشور راهی می‌شود. اگر قصد سفر به تایلند در این ماه را داشتید، حتما از مدتی قبل به فکر رزرو کردن هتل خود باشید تا انتخاب‌هایتان محدود نباشد. این ماه که مصادف با سال نوی تایلندی (سونگ کران) است، مساوی با تفریحات بیشتر و جمعیت بیشتر است.
ماه آوریل از بهترین زمان برای سفر به تایلنداست
رویداد‌های این ماه:
جشن سال نوی تایلندی
این روز، سال نوی تایلندی است. بر روی مردم وخیابان‌ها آب معطر می‌پاشند تا سمبلی از پاک کردن گناهان و بدشانسی باشد.
سفر به این کشور در ماه مه (۱۲ اردیبهشت- ۱۱خرداد)
یکی دیگر از بهترین ماه‌ها برای دیدن این کشوردر ماه مه است که به دلیل استقبال زیاد گردشگران قیمت‌ها افزیش پیدا می‌کند. احتمال اینکه در طول این ماه بارندگی وجود داشته باشد کم است. اما اگر می‌خواهید ساحلی همواره آفتابی در دسترس شما باشد، سواحل شرقی این خواسته‌ی شما را برآورده می‌کند.
سفر به این کشور در ماه ژوئن (۱۲ خرداد- ۱۰تیر)
ماه ژوئن به این دلیل که خبری از سیل جمعیتگردشگران نیست، ماه خوبی برای سفر به این کشور است. تایلند در این موقع سال هوای آفتابی دارد و موقعیت‌های زیادی برای خرید ارزان و گشت و گذار نه چندان گران در اختیار شما می‌گذارد.
سفر به این کشور در ماه جولای (۱۱ تیر- ۱۰مرداد)
دمای هوا در این ماه کاهش پیدا می‌کند و باد وباران هر چه بیشتر به سمت پایان ماه می‌رویم بیشتر می‌شود. سواحل شرقی تایلند همچنان گرم و آفتابی باقی‌ می‌مانند اما جزایری همچون جزیره‌ی «کوسامویی» همچنان میزبان دانش‌آموزان است. بهترین موقع برای سفر به این کشور در این ماه، اوایل این ماه است.
سفر به این کشور در ماه آگوست (۱۱ مرداد- ۱۰شهریور)
سرتاسر کشور در حال بارندگی است و بارش شدید درشمال کشور کاملا طبیعی است. گزینه‌ی ساحل رفتن در این ماه منتفی است.
سفر به این کشور در ماه سپتامبر (۱۱ شهریور- ۹مهر)
لطفا از تور ارمنستان دیدن نماید
این ماه رکورد‌دار بارندگی در کشور است و اگرهدفتان رفتن به سواحل این کشور است، بهتر است خیال ساحل رفتن و شنا کردن را از سرتان بیرون کنید. در عین حال، اگر قصد خرید ارزان دارید و نمی‌خواهید با انبوه جمعیت رو به رو شوید، این موقع از سال برای شما بهترین موقع است.
سفر به این کشور در ماه اکتبر (۱۰ مهر- ۱۰آبان)
بارندگی‌ها در اوایل ماه همچنان ادامه دارد ودمای هوا همواره سردتر می‌شود. در هر حال، اگر به دنبال هوایی خنک، رطوبت کمتر و بارندگی کمتر در اواخر ماه هستید، ماه اکتبر، زمان خوبی برای مسافرت به این کشور است.
رویداد‌های این ماه
فستیوال گیاه‌خواران
این فستیوال ۹ روزه که در شهر «فوکت» برگزار می‌شود،بنا به باور چینی، اعتقاد دارد که اگر ۹ روز گوشت را از تغذیه‌ی خود حذف کنید، برای سلامت جسم و روان مفید است.
سفر به این کشور در ماه نوامبر (۱۱ آبان- ۱۰آذر)
آفتاب به سواحل غربی کشور برمی‌گردد و طرفدارانساحل به آن مناطق روانه می‌شوند. اگر در اوایل ماه به این کشور بروید خبری از سیل جمعیت و گردشگران نمی‌بینید. صبح‌های زود و شب‌های شمال کشور به دلیل نزدیکی زمستان، سردتر می‌شوند.
سفر به این کشور در ماه دسامبر (۱۱ آذر- ۱۱ دی)
در این ماه از سال، سواحل غربی کشور خودشان رابرای جشن کریسمس و گردشگران آماده می‌کنند. اگر قصد سفر در این ماه را داشتید بهتر است از قبل همه‌چیز را رزرو کنیدتایلند در این موقع از سال بهترین هوای خود را دارد وبه همین خاطر سیل جمعیت نیز به اینجا سرازیر می‌شوند. پیشنهاد ما به شما این است که اول ماه به این کشور بروید تا پول اضافی برای مخارج کریسمس به هتل نپردازید.
لطفا از سایت هاست
ارزان
 و شرکت طراحی سایت ما نیز دیدن نماید

امضای hostcode
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
امروز, ۰۲:۲۲ صبح
ارسال: #4
RE: جراحی زیبایی و مشکلات آن...
پارک آبی کارتون نتورک آمازون در تورپاتایا
پارک آبی کارتون نتورک آمازون (Cartoon Network AmazoneWaterpark)،یکیاز برترین جاذبه های تور پاتایا برای تجربه لحظاتی خوش با خانواده است. پارکآبی کارتون نتورک پاتایا در جاده سوخومویت و در فاصله یک سواری 20 دقیقه ای از ساحل پاتایا قرار گرفته است. این پارک 10 بخش سرگرمی دارد و در آنها کاراکترهای شبکهCartoon Network مانند بنتن، Powerpuff Girls وGumball و دیگرشخصیت ها به چشم می*خورند. این پارک آن قدر جاذبه دارد تا در تور پاتایا تمام اعضای خانواده برای یک روز کامل سرگرمشوند. برخی از این جاذبه ها شامل شبیه ساز موج سواری و Mega Wave هستند. دستگاه Mega Wave موج*های آرام ساحل دریا را شبیه سازی می کند،با این تفاوت که دیگر خبری از جریان های شکافنده، عروس های دریایی و صخره های پنهان زیر آب نیست.
در میانه یک روز کامل تفریح در پارک آبی کارتوننتورک آمازون، می توانید یک فرجه به خودتان بدهید و در فود کورت برای باقی روز در تور پاتایا تجدید قوا کنند. فود کورت پارک آبی در فضای بازقرار دارد، ولی صندلی ها در زیر سایبان ها قرار دارند. در این جا انواع غذاهای محلی و بین*المللی شامل غذاهای ژاپنی، کره ای، هندی، آمریکایی و ایتالیایی به مسافران تور
تایلند
 ارائه می شوند
لطفا از تور ارمنستان ما نیز دیدن نماید
قیمت غذاها در مقایسه با فودکورت*های داخل شهرکمی بالا است اما مشابه قیمت*های پارک*های آبی و شهربازی*ها در دیگر نقاط تایلند است. یک ویژگی جالب پارک آبی کارتون نتورک، دستبندهای اعتباری ضد آب است. می توانید در ابتدای روز این دستبندها را شارژ کنید و در طول روز نوشیدنی و خوراکی*های مورد نظر خودتان را خریداری نمایید.
لطفا از سایت خرید هاست  و طراحی وب سایت ما نیز دیدن نماید

امضای hostcode
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

POWERED BY MyBB, © 1390-1396 گروه پیروان موعود
پشتیبانی و توسعه SaneCity