داعش چگونه دختران اروپایی را جذب می کند؟ + تصاویر
زمان کنونی: ۴-۱۵-۱۳۹۹, ۰۸:۲۹ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: منتظر منتقم
آخرین ارسال: منتظر منتقم
پاسخ: 1
بازدید: 1367

ارسال پاسخ 
داعش چگونه دختران اروپایی را جذب می کند؟ + تصاویر
۵-۱۶-۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ عصر
ارسال: #1
داعش چگونه دختران اروپایی را جذب می کند؟ + تصاویر
در روزهای اخبر به لطف ضریب نفوذ گسترده شبکه های اجتماعی و نگاه خاص این مجموعه ها به عناصر داعش، راههای جذب نیروهای تروریست از سراسر جهان برای این گروه جنایتکار بسیار آسان شده است.
: فیلم ها و قهرمان سازیهایی که این گروه از خود نشان کاربران میدهند بویژه برای جوانان اروپایی که در دنیای مصرف گرایی غرق اند و با مفاهیمی مانند شهادت و ایثار به نوعی غریبه هستند، بسیار جذاب میشود. از سوی دیگر تلاش برای چهره سازی یک مجاهد با یک خاطره نوستالژیک از مجاهدان صدر اسلام، روشی است که برای این گروه مثمر ثمر بوده است.
فیلمهایی که در شبکه های اجتماعی از این افراد منتشر میشود، علاوه بر جنایت و کشتار، تلاش میکند صحنه هایی چریک گونه را به تصویر بکشد و با نمایشهای پارتیزانی آنرا به اوج برساند. صحنه های رزمی، امکان استفاده از سلاحهای مختلف، چهره های پنهان و . . . همگی تلاشی برای مبهم و جذاب کردن گروهی است که یکی از کثیفترین گروه های تروریستی جهان است .
برای نمونه در روزهای گذشته تصاویری از ” شاکر وهیب ” یکی از اعضای داعش در فضای مجازی منتشرشده که در آن چهره ای رزمنده با  حالتهای جوان پسند  سعی میکند در لباسها و قالبهای مختلف به جذب افرادی که مستعد این جنایات هستند بپردازد.[تصویر:  120488_756.jpg]

[تصویر:  120489_900.jpg]شاکر پیوسته از منطقه ای به منطقه دیگر منتقل می شود و با رفتارهایی شبیه رفتارهای بازیگران هالیوودی تلاش میکند چهره ای جذاب برای گروههای ساده از خود و داعش نشان دهد.

[تصویر:  120490_151.jpg]

البته این روش بغیر از هزینه های هنگفت و حقوقهای سنگینی است که این گروه به لطف حامیان مالی و لاجرم سرقتهای خود بدست می اورد و به این وسیله جانیان بین المللی و زندانیان کشورهای دیگر را برای جنایات خود اجیر میکند.


[تصویر:  120491_542.jpg]

منبع: شبکه خبر

================================================================================​===========================

پی نوشت:الان واقعا دخترای اروپایی عاشق این لندهور میشن با این ژستاش؟O-o

امضای منتظر منتقم
[تصویر:  X9aT.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MYNK ، ☺☻♦♣♠ ساقی بهشت ♠♣♦☻☺
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

POWERED BY MyBB, © 1390-1399 گروه پیروان موعود
پشتیبانی و توسعه SaneCity