ایجاد فضای خالی بین آیکن های پین شده به Taskbar
زمان کنونی: ۴-۲۵-۱۳۹۹, ۰۴:۴۱ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: faranak
آخرین ارسال: faranak
پاسخ: 1
بازدید: 1334

ارسال پاسخ 
ایجاد فضای خالی بین آیکن های پین شده به Taskbar
۱۲-۲۰-۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #1
ایجاد فضای خالی بین آیکن های پین شده به Taskbar
همانطور که می دانید یکیاز ویژگی های فوق العاده ویندوز ۷ و ویندوز ۸ امکان پین کردن آیکن های مختلف به Taskbar است کهدسترسی به برنامه های مختلف را آسان تر می کند و تقریبا همه کاربران از این ویژگی استفاده می کنند. اما هنوز امکان ایجاد فاصله بین آیکن های پین شده به نوار وظیفه وجود ندارد و شما نمی توانید آیکن ها را گروه بندی کنید. در این پست ترفندی را به شما معرفی میکنیم که با استفاده از آن می توانید با ایجاد یک فضای خالی آیکن ها را به دسته های مختلف تقسیم کنید.

 

شما می توانید با استفادهاز فایل.exe]Blank.exe یک فضای خالی را بین آیکن های پین شدهبه نوار وظیفه ایجاد کنید. Blank.exe یک فایل اجرایی است اما هیچکاری را انجام نمی دهد و هیچ آیکنی هم ندارد. فقط با پین کردن آن به Taskbar شما میتوانید آیکن های نوار وظیفه را با ایجاد یک فضای خالی از یکدیگر جدا کنید.

این فایل با آنتی ویروس های مختلف و برنامه های جانبی مانند VirusTotal Scanner اسکن شدهو هیچ گونه خطری برای سیستم شما ندارد. توجه داشته باشید که هر فایل Blank.exe فقط یکفاصله بین آیکن ها ایجاد می کند. برای ایجاد فاصله بین آیکن های دیگر باید از فایل Blank.exe یک کپیتهیه کرده و سپس آن را بین آیکن های Taskbar قراردهید. شما می توانید از این ترفند در ویندوز ۷ و ویندوز ۸ استفاده کنید.

امضای faranak
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

POWERED BY MyBB, © 1390-1399 گروه پیروان موعود
پشتیبانی و توسعه SaneCity