ظهور یمانی دروغین / روشنگری جریان انحرافی احمد الحسن
زمان کنونی: ۳-۵-۱۳۹۹, ۰۹:۳۵ عصر
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: PeYROVaN
آخرین ارسال: shimask70
پاسخ: 4
بازدید: 10645

ارسال پاسخ 
ظهور یمانی دروغین / روشنگری جریان انحرافی احمد الحسن
۶-۲۸-۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #1
ظهور یمانی دروغین / روشنگری جریان انحرافی احمد الحسن
دشمنان شیعه از دیرباز با حیله های مختلف و نقشه های بسیار قصد دارند تا این نور اللهی را که جاذبه بسیاری در دنیا پیدا کرده خاموش کنند و از پیشرفت روز افزون تشیع و قدرت گرفتن آن در منطقه و جهان جلوگیری کنند.
این هدف از طرق مختلف پیگیری میشود،بعضی وقت ها با اختلاف افکنی بین شیعه و سنی و بعضی وقت ها با اختلاف افکنی بین شیعیان و در بعضی موارد نیز با ایجاد گروه های انحرافی تندرو شیعه یا سنی.
در این میان مهدویت و منجی موعود همیشه مورد توجه دشمنان بوده و هست و با برنامه های مختلف قصد تخریب منجی حقیقی عالم بشریت امام زمان (عج) و معرفی منجی های دروغین را دارند.
مسئله منجی گرایی و مهدویت در بین مسلمانان به خصوص شیعیان در کشور های مختلف بسیار مورد توجه میباشد ؛ کشور عراق نیز با توجه به روایات نقش مهم در دوران ظهور دارد بیش از همه آبستن ظهور منجی های دروغین و کذاب است و اعتقادات پاک مردم مورد سئواستفاده قرار میگرد و بازیچه نقشه های شیطانی این جریان میشود
یکی از این جریان های دروغین و انحرافی که با تبلیغات گسترده در شبکه های مجازی به زبان های مختلف انسان های ساده را با روایت و احادیث جعلی فریب میدهند و اقدام به جذب نیرو میکند جریان یمانی دروغین احمد الحسن کذاب است.
در این نوشتار سعی داریم با بیانی ساده به برسی ادعای دروغین احمد و انحرافات این کذاب بپردازیم؛باشد که مورد توجه مهدی یاوران گرامی قرار گیرد و از انحراف افراد فریب خورده این جریان جلوگیری نماید .
احمد الحسن فرزند اسماعیل بن حاج صالح بن حسین بن سلمان که حدود سال 1351 در روستای همبوشی منطقه هوبر بصره عراق متولد شد،وی عضو قبیله ابوسُوَیلِم از اتحاد قبیله ای صیامر است ولی هرچند او عضو یکی از قبایل معروف و نامی عراق است اما در خانواده فقیر بزرگ شده است .
احمد الحسن خود را به امام زمان نسبت داده و در زندگی نامه ای که در سایت رسمی خود منتشر کرده است نام جد خود را حذف کرده و خود را پنجمین فرزند حضرت حجت(عج) میداند اما سوال اینجاست که چهار واسطه چگونه مجموعه 1200 سال عمر کرده اند!! و وی چگونه در قبیله ای که حتی یک سید در آن نیست ناگهان عمامه سیاه بر سر نهاد و ادعای سیادت کرد!
احمد پس از آنکه در رشته مهندسی فارغ التحصیل شد به نجف رفت و دو سال در نجف بود
جالب انجاست اکه حتی خانواده و قبیله اش نیز از این ادعای کذب او بیزاری می جویند و ادعا او را تکذیب میکنند
احمد از بدو ورود به نجف اشرف رفاقت نحسی را با حیدرمشتت و قرعاوی آغاز کرد، این سه مدعی بودند که از شاگردان خاص سید محمد صدر هستند اما با توجه به شواهد و مدارک به آسانی نمیتوان از کنار این رفاقت گذشت 
به اعتراف احمد اسماعیل وی از نیرو های استخبارات صدام بوده است و قرعاوی نیز  (به اعتراف نزدیکان) در همان زمان از نیرو های استخبارات صدام در امور حوزه بوده است.
با کمی تفکر میتوان نتیجه گرفت که این ها هدفی مشترک را دنبال میکردند و با برنامه وارد زندان و حوزه شدند.
قرعاوی مدعی کرامات بود اما کرامات وی بر خلاف گفته خودش که از جانب عالم غیب است کراماتی شیطانی است و اطلاعات وی از استخبارات عراق [font=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]تأمین شده است،کراماتی از قبیل خبردادن از آزادی زندانی ها یا اعدام انان وی کتابی نیز در این خصوص نوشته بود و در بخشی از آن کتاب به اینکه تاریخ قتل استادش محمد صادق صدر مطلع بوده خبر داده است.[/font]
این ادعای وی صحیح است و او از تاریخ قتل استادش محمد صادق صدر باخبر بوده است اما نه از طریق غیب بلکه خودش عضوی از قاتلان محمد صادق صدر بوده است
حضور احمد در حوزه در پوشش طلبه و تحصیل بوده اما وی به اعتراف خودش درسی در حوزه نجف نخوانده و دلیل اینکار خود را اینگونه شرح میدهد که حوزه و تحصیل دردی از وی دوا نمیکرده زیرا سطح علمی حوزه بسیار پایین تر از سطح علمی وی بوده است ! سطح علمی که در قرائت قران پر است از اشتباه چه رسد به فهم آیات اللهی .
اصل آغاز دعوت به به بیعت با یمانی به صورت مشترک از سوی حیدر و احمد شروع شد ولی در ان زمان به طور اشکار مشخص نبود که یمانی موعود کیست اما با توجه به صحبت های اطرافیان به نظر میرسد که در ان زمان احمد قبول کرده بود حیدر یمانی موعود باشد !!!!
پس از گدشت مدتی احمد خود را یمانی اعلام کرد و طبق توافقی که بین او و رفیق قدیمی اش حیدر صورت گرفت در بیانیه ای اعلام میکند احمد فرستاده امام زمان است اما پس از حدود یک سال مجدد ادعا کرد که احمد کذاب است ! 
احمد نیز وی را کافر میخواند و بیعت شکن و خود را وصی امام زمان (عج) معرفی میکند اما این دعوا به همین جا ختم نمیشود و حیدر با ایراداتی اساسی اقدام به رسوایی احمد میکند که ان شالله در مطالب بعدی به ان ها اشاره خواهیم کرد!
در این بین احمد و قرعاوی نیز به دنبال بستن بار خود بودند و سفر هایی به کشور های اروپایی و عربی داشتند تا پشتوانه مالی و امنیتی محکمی برای خود دست و پا کنند که موفق نیز بودند و در برابر نقشه هایی همچون حمله به نجف و اعدام مراجع و علما دلار های بسیار از دشمنان قسم خورده تشیع دریافت کردند حسن حمامی (معاون احمد ) نیز اعتراف کرده است که بودجه فعالیت های جریان یمانی از دلار های وهابیون اماراتی تامین میشود.

بخشی از اعترافات حمامی
ستاره اسرائیل که نماد این جریان شده است نیز میتواند دست پنهان اسرائیل را رد علم کردن این دجال کذاب اشکار کند تا حدی که وی حتی در نظری عجیب میگوید هر بار که پرچم اسرائیل را اتش میزنید نام محمد را به اتش میکشید.
احمد حدود 15 سال است که به صورت رسمی ادعای خود را مطرح کرده و حرکتی که از بصره آغاز شد امروز به اکثر شهر های عراق و شهر های  ایران نیز کشده شده است و عامل اصلی نشر این دروغ بزرگ بی اطلاعی مردم از روایاتی است که این ملعون یا تقطیع کرده است یا کاملا مطرح نکرده است و یا روایات از سند معتبری بر خوردار نمیباشد
متن هایی که در قالب های رسانه ای مختلف و به صورت سازماندهی شده و هماهنگ در شبکه های اجتماعی و گروه های مختلف به صورت گسترده نشر داده میشود این تبلیغات عظیم حقیقی و مجازی نیز خود خبر از حمایت های عظیم مالی و اطلاعاتی میدهد.
 
ادامه دارد ان شالله . . .
نویسنده : [font=tahoma, arial]مَـأمـولـ[/font]
 

امضای PeYROVaN
فلقٍ ناس کــلیــد نــصـر(ظهور)است...

ما می خواهیم علی اکبر های امام زمانمان باشیم...
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahdy30na
۱۱-۲۱-۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: ظهور یمانی دروغین / روشنگری جریان انحرافی احمد الحسن
بسم الله الرحمن الرحیم
ممنون از شما دوست عزیز 
در مورد این فرد چیزی نشنیده بودم 
از روشنگری شما ممنونم

امضای amitistech

این جمعه هم گذشت و تو اما نیامدی
پـایـان ســــبز قـصـه ی دنیـا نیـامـدی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۹-۱۴-۱۳۹۶, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #3
RE: ظهور یمانی دروغین / روشنگری جریان انحرافی احمد الحسن
بسم الله الرحمن الرحیم

با تشکر از دوست عزیزمون. من هم چیزی در این باره نشنیده بودم

امضای طراحی وب سایت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۲-۱-۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #4
RE: ظهور یمانی دروغین / روشنگری جریان انحرافی احمد الحسن
ممنون از توضیحات شما برادر گرامی

امضای shimask70
مواد شیمیایی مرک تجهیزات آزمایشگاهی شیمی آموزش قانون جذب
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

POWERED BY MyBB, © 1390-1399 گروه پیروان موعود
پشتیبانی و توسعه SaneCity