اعتراف وهابیت به انحراف فرقه ضاله بهاییت
زمان کنونی: ۳-۱۱-۱۳۹۹, ۱۰:۳۶ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdy30na
آخرین ارسال: shilanaseri
پاسخ: 2
بازدید: 1605

ارسال پاسخ 
اعتراف وهابیت به انحراف فرقه ضاله بهاییت
۱-۲۳-۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #1
Information اعتراف وهابیت به انحراف فرقه ضاله بهاییت
افشاگری شبکه «نور» علیه هم پیمان سابق خود
     
شبکه نور وابسته به وهابیت در برنامه " امروز چه خبر" طی اقدامی عجیب به افشاگری علیه فرقه بهاییت، یار دیرین خود پرداخت.
به گزارش دیده بان، در  این برنامه از سوی وهابیت به بررسی و تفسیری درباره فرقه بهاییت پرداخته  شد، بدین شکل که در ابتدا با بیان تاریخچه فرقه بابیت، رسوایی و برخی  جنایات آن‌ها و برخورد قاطع امیرکبیر در ختم این فرقه بازی‌ها و تیرباران  علی‌محمد باب، به تفسیر و توضیح درباره جنایات و اتفاقات در دوره تشکیل این  فرقه صهیونیستی می‌پردازد.

اگر چه باید شفاف‌سازی شود که این شبکه  وهابی با چه نیتی به رسواسازی فرقه‌ای مانند بهاییت پرداخته است، ولی با  همه این تفاسیر مهمترین موضوع در این برنامه رسوایی فرقه ضاله بهاییت از  زبان وهابیتی است که دیروز حامی آنها بوده است.

این شبکه در معرفی فرقه‌های بابیت و بهاییت می‌گوید:
"بهاییت فرقه‌ای منشعب از بابی‌گری یعنی  پیروان محمدعلی باب بوده که خود از فرقه‌های جداشده از تشیع اثنی‌عشری است.  بابی‌ها با استفاده از غلو شیعه در مورد امامان به آنان صفات خدایی داده و  همچنین از اعتقاد شیعه در مورد غیبت حجت ابن حسن عسگری بهره برده و افرادی  مثل باب را به‌عنوان رابط بین امام زمان و مردم معرفی نمودند."

این شبکه وهابی در خصوص سرکرده این فرقه می‌افزاید:
"حسینعلی نوری هم یکی از مدعیان اصلی  پیامبری بود، تا جایی که برخی از رقبای پیامبری‌اش هم به او پیوستند. وی پس  از حذف فیزیکی بقیه مخالفانش خود را پیامبر جدید خواند، اما بعد از مدتی  او به درجه پیامبری اکتفا نکرد و کار به‌جایی رسید که ادعایی شبیه الوهیت و  ربوبیت نمود."

در ادامه «کتاب اقدس» فرقه  چنین توصیف می‌شود:
"کتاب اقدس وی نیز همچون دیگر کتاب‌هایش  با ترکیبی عجیب و قریب به زبان عربی و فارسی نوشته‌شده و مملو از غلط‌های  املایی است تا جایی که پیروان وی مجبور شدند برخی از آن‌ها را تصحیح کنند و  تجدید چاپ نمایند."

همچنین درباره اعتقادات این فرقه می گویند:
"در تناقضی آشکار مبلغین بهاییت مدعی  می‌شوند اسلام و پیامبرش را قبول دارند و حسینعلی نوری یا بهاءالله پیامبر  بعد از اسلام است. درحالی‌که بر هیچ مسلمانی پوشیده نیست که بنا به متن  صریح قرآن کریم، رسول‌الله خاتم‌الانبیاء است، برای پذیرش پیامبری بعد از  محمد مصطفی ناچار باید پیامبر، اسلام و قرآن را کلهم اجمعین انکار کرد.  کاری که بهاییان در قدم‌های بعدی دعوت به بهاییت انجام می‌دهند. با مراجعه  علمی به عقاید درج‌شده در کتاب‌هایشان درمی‌یابیم که شعارهای مبلغان بهایی  با حقایق فرقه‌شان مطابقت ندارد. اما هرگز این را بیان نمی‌کنند که عضویت  در بیت‌العدل به‌عنوان مجمع تصمیم‌گیری بهاییان برای زنان ممنوع است و حج  خانه بهاءالله نیز فقط برای مردان واجب است و حتی جناب بهاءالله حق ارث  بردن زمین را از زنان سلب نموده است."

در ادامه پیرامون صلح‌طلبی و دوری از خشونت و خونریزی و احترام به دشمنان چنین بیان می‌شود:
"در تاریخ شکل‌گیری این فرقه به‌وفور شاهد  قتل و کشتار بهاءالله و درگیری‌های خونینی هستیم که مابین فرقه‌های بابیه  اتفاق افتاده تا جایی که خواهر بهاءالله به دلیل این کشت و کشتار از پذیرش  آیین برادرش سرباز می‌زند. همچنین شخص بهاءالله در لوح احمد به‌صراحت از  طرفدارانش می‌خواهد که برای دشمنانش مانند شعله آتش باشند. در کتاب بیان  نیز آمده رسیدن به قدرت در سرزمین خود احدی غیر بابی را زنده رها نکنید.  محمدعلی باب دستور می‌دهد فرمانروای بابی در صورت رسیدن به قدرت غیر از  بابیان کسی را بر زمین باقی نگذارد.
در مورد شعار انتخاب آزادانه دین و  احترام به ادیان که مبلغین بهاییت ادای آن رادارند نیز کافی است سری به  کتاب بهاءالله زده و پاسخ وی به منکرینش را بخوانیم. وی می‌گوید: هر کس  بهاءالله را منکر شود سزاوار است از مادرش وضع خود را بپرسد که شیطان در  رختخواب مادرش رفته. ضمن این‌که بهاءالله معاشرت و ملاقات با غیر بهاییان  را جایز نمی‌داند، علاوه بر این تناقضات در فروع تعالیم بهاییت به احکام و  دستوراتی برمی‌خوریم که با فطرت انسانی در تضاد است، مثلاً در عقاید  بهاییت، ازدواج با محارم به‌جز زن‌پدر ممانعت شرعی ندارد. به این معنا که  پیروان بهاءالله برای ازدواج با خواهر، عمه و خاله خود نگران احکام  دینی‌شان نباشند؛ زیرا ازدواجشان منوط به قانون مدنی و تأیید پزشکان است.  روابط غیر مشروع نیز برای متأهلین در آیین بهاییت مانعی ندارد. تنها مجردها  هستند که در صورت ارتکاب رابطه نامشروع جنسی جریمه نقدی می‌شوند. همچنین  در آیین بهاییت نزول و رباخواری حلال است. البته یادآور می‌شویم وجود این  قوانین در کتب بهاییت به این معنا نیست که همه بهاییان این اعمال را انجام  می‌دهند زیرا متأسفانه بسیاری از بهاییان از وجود آن آگاه نبوده و تنها  فریب شعارهای عوام‌فریبانه مبلغان این فرقه را خوردند. بنا به شهادت بسیاری  از جداشدگان از این فرقه متأسفانه اکثر پیروان از عقاید بهاءالله یعنی  میرزا حسینعلی نوری در کتاب‌هایش بی‌اطلاع هستند و به همین دلیل است که  کتاب‌های بابیت به‌صورت گسترده چاپ نمی‌شود و فقط افراد معدودی اصل آن را  در دست دارند تا مبلغین بتوانند با بهره جستن از ترفند تقیه بسیاری از  عقاید خود را پنهان نگه‌دارند تا ناگفته‌های واقعی تفکرات این فرقه همواره  زیر زرق‌وبرق شعارهای پوشالی مبلغین آن پنهان بماند."

حال با همه این انتقادات و افشاگری هایی  که حقایقی از فرقه بهاییت است و این بار از زبان این شبکه وهابی بیان شده  است، باید به این نکته توجه کنیم که بیان این مطالب می تواند به نوعی فرار  به جلو توسط این شبکه باشد تا از زیر فشارهایی که مخاطبانش به واسطه همسویی  با بهاییت بر آنها وارد می کردند، بیرون بیایید و به گونه ای برای عوام  فریبی ژست مخالفت با این فرقه ضاله را به خود بگیرد؛ زیرا آنچه مسلم است  اینکه همگان از گمراهی و ضلالت فرقه بهاییت آگاهند و بیان این موضوع از  زبان وهابی ها تنها اعترافی از انحرافات حامی سابق آنها است.    
منبع :موسسه راهبردی دیده بان
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲-۲-۱۳۹۶, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #2
RE: اعتراف وهابیت به انحراف فرقه ضاله بهاییت
بسم الله الرحمن الرحیم
مرسی خیلی مطلب خوبی بود استفاده کردم.

امضای shilanaseri
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

POWERED BY MyBB, © 1390-1399 گروه پیروان موعود
پشتیبانی و توسعه SaneCity